Практику в рідних стінах

проходять студенти Барського гуманітарно-педагогічного коледжу

Початок літніх канікул сорока учнів молодших класів барських міських шкіл розпочався у таборі «Країна дитинства». Його вперше за всю історію навчального закладу організували на волонтерських засадах у місцевому гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського. Педагогами-вожатими працюють студенти третього курсу Сніжана Лопатюк, Денис Дунда, Марина Свідерська, Ольга Мороз, Ольга Рожко, Анастасія Грубюк, Олена Белінська, Ярослава Прохніцька, Катерина Свірнюк та Ольга Кобилянська.

– Завершуючи навчальний рік, ми прийняли рішення стати ще більш відкритими для громади міста, – каже директор коледжу, кандидат педагогічних наук Петро Савчук. – З цією метою запропонували батькам наших працівників направити своїх дітей у «Країну дитинства», де літню практику проходять студенти-вожаті педагогічних спеціальностей «Початкова освіта», «Середня освіта. Музичне мистецтво», «Середня освіта. Образотворче мистецтво».

Діти разом із наставниками одразу поринули в таборове життя і вигадали кумедні назви своїм загонам. Щодня вони відкривають для себе нове, насолоджуючись спілкуванням та веселою дружньою атмосферою.

Кожен день у таборі – тематичний. Особливо захоплюючими були майстер-класи з гончарства, оновлення речей (виконання малюнка на футболці) та живопису вовною, заняття з астрономії зі спостереження сонячного затемнення, екскурсії до лабораторій інформаційно-комунікаційних технологій (робота з інтерактивною дошкою, спостереження за виготовленням виробів на 3D-принтері), до пожежної частини міста, станційні ігри: «Екологічна стежина» та «Піратський квест», колективні творчі справи, лялькова вистава «Пригоди їжачка у лісі», театр-експромт, гра «Живі шашки», малюнки на асфальті «Дитячі мрії» та «Я люблю Україну».

Юні вихованці «Країни дитинства» змістовно й захоплено проводять час у колі нових друзів та креативних вожатих, отримуючи море позитивних емоцій, щирі посмішки та гарний настрій.

Віктор Зеленюк

Барська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені