Представили нового командувача

У Вінниці Головнокомандувач Збройних сил України генерал-майор Валерій Залужний представив нового командувача Повітряних сил Збройних сил України генерал-майора Миколу Олещука. Офіційна церемонія тривала на плацу штабу Командування Повітряних сил ЗСУ. Нагадаємо, що 9 серпня Президент України під час відвідин острова Зміїний представив новопризначених командувачів у Збройних силах України. Зокрема, на посаду командувача Повітряних сил він призначив генерал-майора Миколу Олещука.

Довідка. Микола Олещук народився у м. Луцьк у 1972 році. Закінчив Житомирське військове вище училище радіоелектроніки ППО. Освіту оперативно-тактичного рівня здобув у Харківському військовому університеті, а оперативно-стратегічного рівня – Національному університеті оборони України. Військову службу розпочав у Кам’янці-Бузькій на Львівщині. Пройшов шлях від начальника розрахунку радіотехнічної батареї зенітного ракетного дивізіону С-300 і до командира зенітної ракетної бригади. Також служив в місті Одеса на посаді командира зенітної ракетної бригади, заступника начальника штабу повітряного командування «Південь», заступника начальника штабу Командування Повітряних сил, начальника штабу – заступника командувача повітряного командування «Схід» Повітряних сил ЗСУ.

Микола Олещук неодноразово брав участь в операціях АТО, а також залучався до виконання завдань у рамках операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

з посиланням на «АрміяІнформ»

Фото «АрміяІнформ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені