Привезли 16 нагород

У Рівному завершився Всеукраїнський турнір із тхеквондо «Західний п’єдестал», участь у якому взяли представники трьох вінницьких спортклубів.

Як повідомляє сайт облдержадміністрації, Центр олімпійського тхеквондо «Red Sun» (Вінниця) за співпраці з ВТО ВФСТ «Колос» відправили на ці змагання 7 спортсменів під керівництвом тренерів Леоніда Кулаковського і Тамари Карапетян. Четверо з них стали переможцями і призерами. Так, «золото» вибороли Анастасія Рожок і Мар’яна Богословська, цим вони підтвердили норматив кандидата в майстри спорту. «Бронзу» здобули Артем Полєтаєв та Олександр Корнійчук. А ще Анастасію Рожок нагородили почесним Кубком, визнавши її кращою спортсменкою турніру серед кадеток.

Також ВСК «Дельфін» із Вінниці на чолі із тренером Лілією Романенко привіз до Рівного 11 тхеквондистів, призерами стали 5 із них. «Золото» виборола Єва Чайковська, «срібло» – Дарина Сайчук і Костянтин Карпенко, «бронзу» – Євгенія Попович і Кіра Тимчик.

Від Спортивного центру «Росомаха» (смт Сутиски) під керівництвом тренера-викладача Анатолія Нариженка в турнірі «Західний п’єдестал» брали участь 7 спортсменів, і лише один із них залишився без медалі. «Золото» здобули Ігор Огороднік, Владислав Кубик і Тимур Качуринський, «бронзу» – Ілля Огороднік, Юрій Ліщишин та Анна Ліщишина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені