Продають старовинну будівлю

Йдеться про адмінбудинок, розташований у Вінниці на вулиці Монастирській (раніше Володарського), який сесія міськради вирішила виставити на аукціон. Повідомлення про це розмістили на електронному майданчику для публічних торгів «Prozorro».

Об’єкт складається з будинку (зведеного в 1904 році, добудованого у 1917-му) загальною площею 364,4 м, та гаража. Розташований на земельній ділянці комунальної власності площею 0,0323 га, цільовим призначенням якої є будівництво та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури і закладів громадського харчування.

До 2016 р. тут розташовувався ЖЕК № 16. В інформації про об’єкт вказано, що приміщення обладнане системою електрозабезпечення, водопостачання, каналізації, місцевого водяного опалення, проте наразі ці системи відключені. Об’єкт не експлуатується та потребує ремонту.

Аукціон призначено на 7 травня 2021 року. Стартова ціна лота без урахування ПДВ – 3 млн 802 тис. 150 грн (при продажу на аукціоні без умов), а для продажу на аукціоні з покроковим зниженням стартової ціни – 1 млн 901 тис. 075 грн. Також на ціну, що складеться за результатами аукціону, буде нараховано ПДВ у розмірі 20%.

До речі, в умовах договору купівлі-продажу зазначено, що у 2-річний строк з моменту реєстрації права власності покупець має організувати археологічне дослідження підземних приміщень об’єкта та ділянки культурного шару.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені