Продовження серіалу-мелодрами «Кріпосна»

знімали нещодавно на Козятинському вокзалі

Архітектурною перлиною міста Козятин вважається місцевий залізничний вокзал, який приваблює не тільки туристів, що подорожують залізницею, а й привертає увагу кінорежисерів.

Вперше кінематографісти завітали сюди у 2008-му році, коли компанія «Star Media» знімала продовження серіалу «Смерть шпигунам». Необхідну локацію для зйомок тоді шукали по всій країні. І саме Козятинський залізничний вокзал найкраще підійшов для цього. Тому що він зберігся у первісному вигляді і був на той час нереставрований. Зйомки проходили у травні: на пероні, на площі біля вокзалу та всередині самої будівлі у ресторані «Імператор». Зафільмували тоді чотири сцени, побачити які ви можете у другій серії на відрізку з 1:11 до 5:15 хвилини.

Через три роки  у вересні до Козятина завітала компанія «film.ua» спільно з російською «Intra Communication», яка нині «Інтра плюс». Знімати приїхали серіал «Дорога в порожнечу», керуючою процесом була Анна Гресь, яка також є режисером «Смерті шпигунам». Знімали тоді сцену, у якій головна героїня сідає на поїзд. Тож у кадр потрапила частина споруди та Шепетівська платформа. Це можна побачити у серіалі першої серії на відрізку з 21:25 до 22:04 хвилини.

Цього року на вокзалі станції Козятин у понеділок, 20 вересня, відбувались зйомки популярної мелодрами «Кріпосна» для прем’єрного показу на телеканалі СТБ. Про що у Фейсбук поінформувала спільнота «Вокзал станції Козятин – пам’ятка архітектури 19 століття». Зйомки розпочались о 7  годині ранку. Вокзал задекорували старовинними ліхтарями, приїхали карети з кіньми, аби на зйомках  відчувалась атмосфера епохи часів кріпацтва. На запитання, чому обрали саме Козятинський залізничний вокзал для дійства у серіалі, продюсер і сценарист фільму Тала Пристаєцька розповіла, що шукали вокзал європейського стилю. Адже дія за сценарієм відбувається саме в європейському місті. Розглядали як варіант вокзал у Жмеринці, але для зйомок він не підійшов, оскільки його оточує безліч сучасних речей. Тому обрали Козятинський вокзал, що зберіг історичний дух та гармонію.

У зйомках брали участь місцеві жителі віком від 25 до 50 років та діти. Хлопчиків одягнули в старовинний одяг. Також серед людей, що брали участь у масовці, були учасники аматорського театру «Овація».

Побачити дійство можна буде у 4 сезоні серіалу «Кріпосна», який планують показати на екранах вже в листопаді.

Катерина ЩУРУК

На фото: підготовка до зйомок серіалу «Кріпосна»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені