«Проколи» патрульного і «липа» лікарки не роблять заступника прокурора тверезішим

Неабиякий резонанс на Вінниччині мало затримання патрульними поліції наприкінці жовтня минулого року заступника прокурора області Олександра С. з 1,19 проміле алкоголю в організмі. Вінницький міський суд вирішив оштрафувати його на 17 тисяч гривень і позбавити права водіння авто на один рік.

Рішення порушник оскаржив в апеляційному суді. Тим паче зачіпки знайшлися: патрульний не пояснив причину зупинки, не зачитав його прав… Нерідко саме такі «проколи» дозволяли нетверезим начальникам та ще й у погонах з великими зірками уникати належного покарання. Із січня розглядалася ця справа у Вінницькому апеляційному суді, але судді один за одним заявляли самовідвід, що й породило клопотання перед Верховним Судом про визначення апеляційного розгляду в іншому місці. Таким чином нею й зайнявся Хмельницький апеляційний суд.

Віддамо належне хмельничанам. Той розгляд не лише підтвердив вину заступника прокурора і залишив у силі прийняте рішення, а й виявив чимало інших цікавих моментів. Наприклад, у той час, коли одна жмеринська лікарка «засвідчувала тверезість» пана С., він перебував далеко не в Жмеринці. Схоже, ця «довідка» діяла потужно. Працюючи у Первомайській окружній прокуратурі Миколаївської області, син головлікаря Жмеринської ЦРЛ якось загадково опинився у Жмеринській окружній прокуратурі.

Прийняте рішення мало позитивний суспільний резонанс: невже справді минають часи, коли нерядові особи за кермом безбожно «квасили», а потім ще й скоювали ДТП, уникаючи за них відповідальності?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені