Простір дитячої радості

Крижопільський дитячо-молодіжний простір було відкрито в січні цього року. Тут діти з задоволенням та цікавістю проводять своє дозвілля – досліджують, експериментують, навчаються і відпочивають.

– Наш центр став справжньою територією радості для діток! Безмежно вдячні усім, хто долучився до втілення цієї чудової ідеї, – зазначила під час урочистого відкриття начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Крижопільської селищної ради Леся Ошовська, особливо подякувавши депутату обласної ради Юрію Василишену, директорці Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат» Анастасії Молдован, радниці голови обласної ради з питань молодіжної політики Ірині Лозовій, Чеській гуманітарній організації «Людина в біді» та Крижопільській дитячій бібліотеці.

Дитячо-молодіжний простір розташований у бібліотеці для дітей, що у спільній будівлі з Крижопільською школою мистецтв. Діти та молодь можуть завітати сюди щодня, крім неділі, з 8-ї до 17-ї години.

З дітьми у Дитячо-молодіжному просторі працюють фахівці комунальних установ «Крижопільська школа мистецтв», «Публічна бібліотека Крижопільської селищної ради», «Центр культури і дозвілля Крижопільської селищної ради». Тричі на тиждень (у понеділок, середу та п’ятницю) о 14.00 проводять різноманітні тематичні заходи, найчастіше на теми музики, книг, пам’ятних дат і свят. Головна мета – навчати, розвивати, виховувати у максимально дружній та сприятливій атмосфері.

До речі, у цей комфортний простір юні відвідувачі можуть прийти не лише з метою участі в заходах, а й щоб просто полежати на зручних кріслах-мішках у формі груші, погортати журнали, почитати книги, помалювати, пограти різноманітні ігри, подивитися мультфільми, поспілкуватися тощо.

Важливо також, що відвідування Крижопільського дитячо-молодіжного простору абсолютно безкоштовне.

Юрій СЕГЕДА

Фото Крижопільської селищної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені