Про людей і нЕлюдів

Те, що сталось минулого тижня у Вінниці – жахливо.

 Але жахливо з точки зору морально здорової людини. Людини, котра вміє співчувати, навчена допомагати та ставити себе на місце інших. Однак хто вам сказав, що росіяни у більшій своїй масі – це люди?

Зовні – так… З руками, ногами, головою.

Але послухати, що вони про нас говорять, як захланно радіють смертям українців, з яким захватом обстрілюють мирні міста, де гинуть цивільні мешканці, яким тортурам піддають наших полонених військових та жителів окупованих територій…

Звідси логічний висновок: кацапи – не люди. Вони – нЕлюди, котрі метою свого життя вбачають у знищенні української нації. Психічно хворі маніяки, смертельно небезпечні для українців, тобто для всіх нас.

Звичайно, такі зерна ненависті путінською владою ніжно викохувались та любовно плекались у російського народу не рік і не два.

Десятиліттями їм вкладалось у мізки, що «українці крадуть газ», що ми всі «прислужники фашистів», що ми «також русскіє, але «возомнівшіє», а тому нас потрібно в «стійло» та інші подібні речі.

І їм це подобалось. Це тішило їхнє самолюбство.

Тепер ось маємо результат. Абсолютно безглузду війну (з точки зору здорової людини) і цілком закономірне (з погляду рашистів) «остаточне вирішення українського питання».

Що робити нам? Ви ж бачите, що вони б’ють дорогущими ракетами по цивільних об’єктах з метою знищити якомога більше людей. У них мета така – знищення нас із вами, щоб ми не жили, щоб нас не було.

 Тому перше: ні в якому разі не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

На жаль, в Україні наразі нема безпечних територій. Така реальність. Тому особиста безпека має стати головним і першим  правилом. Не дайте москалеві шансу позбавити вас і ваших рідних життя. Тому що нам із вами ще жити й жити в оновленій Україні. 

 Друге: всіма можливими методами й засобами допомагати ЗСУ.

Це наша єдина надія та сподівання. Доки вони – там, доти ми – тут.

Повірте, наші «котики» й «сонечка» товчуть їх так, що «талібан хреститься», але «слон занадто великий», щоб проковтнути його одразу. Тому доводиться відчикрижувати від нього по шматочку.

  І третє, будьте пильними. Ворог підлий, жорстокий і підступний. Йому начхати на вас, ваших батьків, дітей та онуків. Його мета знищити Україну разом з її мешканцями. А хто вціліє – тих відправити до Сибіру (ми таке вже проходили).

Але він не всемогутній. Тому подивляйтесь навколо, прислухайтесь, думайте, аналізуйте і в разі чого повідомляйте правоохоронні органи. Кожен колаборант, кожен ворожий інформатор, кожен шпигун  має бути виявленим і знешкодженим.

 І це не совкова «шпигуноманія», а правила техніки безпеки поводження в умовному глибокому тилу.

Олег КРИВОНОС,

головний редактор

газети «Вінниччина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені