Психологічна допомога козятинцям поважного віку від міжнародної організації

Як справитися зі стресом? Чи можливо перебороти страх та розчарування? Яким чином протидіяти руйнівному впливу депресії? Відповіді на ці та багато інших питань, що, на жаль, стали маркером сьогодення, важко знайти самотужки. Особливо складно справлятися з такими питаннями людям похилого віку.

Саме тому Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування, серед підопічних якого, окрім козятинців поважного віку, є також і внутрішньо переміщені особи, співпрацює з досвідченими психологами та мотиваторами-консультантами з міжнародної гуманітарної організації HIAS. Спеціалісти допомагають знайти шлях визволення від емоційних лещат.

Ось уже протягом декількох місяців фахівці ГО HIAS проводять на базі терцентру у Козятині психологічні тренінги та консультації, терапевтичні зустрічі та заняття, які наповнюють позитивом. Для досягнення результату звільнення від стресу психологи використовують різноманітні практики, як-то арттерапію, асоціативні метафоричні карти чи медитативне малювання.

Так, у рамках співпраці з гуманітарною організацією HIAS нещодавно відбувся безкоштовний майстер-клас під керівництвом талановитого вінницького художника, фотографа та мотиватора Дениса Дороша. Протягом півторагодинної сесії підопічні терцентру з величезним задоволенням намалювали сухою пастеллю завершену композицію «Лаванда в горщику».

– Співробітники HIAS надають психосоціальні послуги для відновлення та розвитку сильних сторін і ресурсів людини. Програми HIAS допомагають людям подолати стрес і страждання, спричинені складними життєвими обставинами, – прокоментувала співпрацю з фахівцями міжнародної гуманітарної організації директор Козятинського терцентру Ольга Дацюк. – Щиро дякуємо висококваліфікованим фахівцям ГО HIAS за співпрацю, яка, безперечно, буде продовжуватись.

Наталія ЗАЙЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені