П’яний «базар» і… переляканий вокзал

Досі двадцятип’ятирічного Василя Б. знали лише у своєму та навколишніх селах, що загубились на околиці Оратівського району. Вмів і любив він чарку перехилити, а для цього часом щось украсти умудрявся, за що й судили не раз. Але в цілому скучнувато жилось молодику.

Аж якогось разу після обіду його добряче розвезло, він набрав правоохоронців і повідомив, що перебуває на вінницькому залізничному вокзалі з гранатою і автоматом. Щоправда, обійшовся без погроз. Відповідні служби зреагували вмить: туди прибули наряди патрульних, вибухотехніки з кінологами, слідчо-оперативна група, рятувальники, «швидкі допомоги». Людей вивели з приміщення. Тобто дісталось прикрощів колективу вокзалу в цілому і кожному пасажиру зокрема.

На щастя, на вокзалі нічого не виявили. Але тим часом встановили особу п’яного «жартівника». За годину його вже пов’язали, дома  теж ніякої зброї не знайшли. Він нічого не тямив, тому й не міг пояснити мотивів свого вчинку. Хоча це аж ніяк не применшує його вини. І відповідати  доведеться, і збитки відшкодовувати.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені