Пільгові проїзні для АТОвців

Для військових Вінниччини, які брали участь у збройному конфлікті на Сході України, планують виготовити картки для пільгового проїзду в міському транспорті Вінниці.

Днями відбулася зустріч представників громадських організацій АТО/ООС, департаменту соціальної політики облдержадміністрації, виконавчих органів міської ради, КП «Вінницякартсервіс» та КП «Вінницька транспортна компанія». Обговорювали збереження безкоштовного проїзду учасників АТО/ООС у міському транспорті Вінниці для жителів не лише Вінниці, а й інших територіальних громад регіону.

– З 2015 року держава не надає жодної компенсації за перевезення пільгових категорій населення транспортним підприємствам, які здійснюють у містах пасажирські перевезення. Компенсацію за пільгові перевезення мешканців обласного центру «Вінницька транспортна компанія» отримує лише з бюджету Вінницької міської ради, – наголошують у «Вінницякартсервіс».

Під час цієї зустрічі було вирішено провести спільну нараду із головами інших територіальних громад Вінницької області для обговорення питання виготовлення карток для жителів громад, які мають право на пільговий проїзд, та подальшу компенсацію з бюджетів об’єднаних територіальних громад КП «ВТК» за надані послуги.

У разі підписання меморандуму про співпрацю для збереження соціальних гарантій у сфері транспортного обслуговування громадян, які зареєстровані у територіальних громадах області, але постійно користуються громадським транспортом у м. Вінниці, підприємство «Вінницякарсервіс» зобов’язується за рахунок коштів з бюджетів громад виготовити пільгові Муніципальні картки вінничанина для учасників АТО/ООС, які проживають у громадах області.

– Звертаємо увагу, що протягом двох місяців, до моменту ухвалення спільного з об’єднаними територіальними громадами області рішення щодо цього питання, проїзд у громадському транспорті Вінницької міської ОТГ для учасників та ветеранів АТО/ООС здійснюватиметься, як і раніше, на безоплатній основі за наявності відповідного пільгового посвідчення, – повідомляють у «Вінницякартсервісі».

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені