Радилися майже 5 годин

Днями відбулося засідання 5 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання, яке провів міський голова Валерій Весняний. У сесії, окрім 28 депутатів, взяли участь голова райради Василь Неборецький, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, керівники структурних підрозділів, працівники апарату міської ради, представники громадськості, старости сіл. Загалом депутати розглянули 131 питання, які попередньо обговорювалися на постійних комісіях ради.

Першим питанням порядку денного депутати звільнили старосту с. Крищинці В. Литвинюка (за його заявою), а на згадану посаду затвердили Світлану Ільчик. Далі обговорили внесення змін до складу постійних комісій зі складу депутатів. Відбулися зміни й у структурі та загальній чисельності апарату Тульчинської міської ради. Крім того, створили КУ «Кирнасівська місцева пожежна команда». Після цього одноголосно проголосували за рішення «Про звернення депутатів Тульчинської міської ради до Президента України, ВРУ, КМУ щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів на ЖКП».

На поточний рік внесли зміни до бюджету Тульчинської МОТГ, які торкнулися зменшення обсягу резервного фонду бюджету громади на суму майже 120 тис. грн. Провели перерозподіл призначень за окремими бюджетними програмами в галузі ЖКГ між головними розпорядниками для погашення заборгованості за надані торік послуги та виконані роботи на суму майже 4 млн грн.

Далі за порядком денним депутати визначилися з переліком об’єктів та видів суспільно-корисних робіт на території Тульчинської міської ради для осіб на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних оплачуваних робіт на 2021 рік. Продовжилася робота над процедурою прийняття до комунальної власності міської ради майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району.

Рухаючись за порядком денним, проголосували за зміни у Правилах розміщення зовнішньої реклами на території об’єднаної громади. З метою підтримки сільських підприємців депутати затвердили Програму підтримки розвитку сімейних молочних ферм на території громади до 2024 року.

Одноголосно проголосували за зміну найменування юридичної особи – КУ «Тульчинський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Промінь надії» на КУ «Тульчинський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю «Промінь надії» та затвердили новий Статут.

Близько 100 питань у порядку денному стосувалися земельного законодавства. Детальніше депутати зупинилися на двох із них: про продаж земельної ділянки у власність В. Монастирській та О. Монастирському і про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу у власність З. Нікуліній. Однак, обговоривши ці питання, народні обранці вирішили направити їх на доопрацювання.

Також депутати розглянули важливі питання щодо входження Тульчинської міської ради до складу засновника КЗ «Тульчинський районний будинок культури» та до КУ «Тульчинська централізована бібліотечна система» шляхом прийняття прав засновників від Тульчинської районної ради. Кворумом вносилися зміни до рішення 4 (позачергової) сесії Тульчинської міської ради 8 скликання «Про передачу комунального майна в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту ТМР». Погодили надати згоду на прийняття у комунальну власність Тульчинської міської ради майна за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 51.

Розглянувши всі питання порядку денного, депутати завершили сесію після майже 5 годин перемовин.

Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з сайту Тульчинської МОТГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені