Розправа чи нещасний випадок: жінку, яка доглядала за безпритульними псами, знайшли пошматованою

У Могилеві-Подільському знайшли пошматованою жінку, яка доглядала за безпритульними псами. За офіційною версією слідства, жінку сильно покусали її ж собаки. Натомість у місті в це не вірять. Вважають, що на неї напали не тварини, а люди. Про це повідомили 23 січня в сюжеті ТСН.

На тілі постраждалої Олени Хомуточенко нема живого місця. За характером поранень незрозуміло – вона чи то покусана, чи то побита. Жінка у важкому стані, але при свідомості. Однак, що сталося того вечора – пам’ятає погано.

Її вранці знайшов рідний брат. Жінка лежала серед подвір’я закривавлена і обмотана ланцюгами, якими прив’язувала собак. За словами лікарів, стан жінки важкий, але стабільний, їй терміново зробили кілька операцій.

– Травма носа, перелом верхньої і нижньої щелепи, рани на усій лівій половині, – розповів завідувач травматологією Могилів-Подільської лікарні В’ячеслав Северюхін.

П’ять років тому жінка у себе на подвір’ї зробила притулок для безпритульних тварин. Там собаки всюди: у дворі, у хаті і навіть на горищі.

– Сто собак і 11 котів у неї перебувають. Офіційного статусу притулку нема, – зазначила депутатка міської ради Елла Трібіч.

Саме через це, як вважають місцеві, жінці могли помститися.

Кінолог Геннадій Селантьєв впевнений, що дворові собаки жінки таких травм завдати не могли: «Я тут не бачу серйозних собак. Вівчарок нема, звичайні дворняги, вони не могли так людину згризти».

У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею «легкі тілесні ушкодження». Версію про помсту взагалі не розглядають.

– Гуляє думка по Інтернету, що там побили, але нічим цей факт не підтверджується, – пояснює начальник сектора превенції Микола Плютяк.

Постраждала впевнена, що собаки не могли її так пошматувати.

– У мене зуби вибиті. Що, собаки мені вибили зуби? В живіт били, кров із живота йшла, – розповіла жінка.

А от сусіди на постраждалу та її притулок скаржаться. Кажуть, постійний гавкіт та антисанітарія. Притулок давно намагалися закрити.

Поки власниця псів на лікарняному, у місті терміново вирішують, куди їх подіти. Муніципального притулку у Могилеві-Подільському немає. Побудувати його чиновники обіцяють за кілька місяців.

Жінку перевели до обласної лікарні. Там їй рятуватимуть зір і робитимуть пластичну операцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені