Рука допомоги з Квідзина

Російська навала продовжує зміцнювати багаторічну дружбу громад міста Бар і польського Квідзина. Підтримка друзів додає нам віри, вселяє надію, підтверджує нашу спроможність захистити Україну від підступного ворога. Такою своєчасною, справжньою та важливою для Барської громади є допомога міста-побратима із перших днів війни.

– Минулого тижня Квідзин вчергове простягнув нам руку допомоги, – каже голова Барської міської ради Володимир Саволюк.  – Розуміючи складність ситуації з електропостачанням, забезпеченням безперебійного функціонування закладів соціальної сфери, особисто бурмістр Квідзина Анджей Кшиштофіяк і представник уряду Янек Козловський доставили гуманітарну підтримку до нашої громади. Завдяки цінній допомозі (серед якої також медичні та гігієнічні засоби, продукти харчування) буде забезпечено генераторами прихистки для внутрішньо переміщених осіб у селах Гармаки та Комарівці, відділ призначення пенсій, паспортний стіл, кілька старостатів і освітніх закладів.

Отримана допомога – більше ніж допомога та забезпечення нагальних потреб. Це підтвердження братерської солідарності та щире розуміння усіх випробувань, що постають перед нами сьогодні.

Дякуємо громаді та мерії Квідзина, Fundacji “Misericordia” в особі Kazimierza Gorlewicza та Leszka Czubały за важливу та вчасну підтримку.

Віктор ЗЕЛЕНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені