Рік у творчих здобутках минув для Софії Рощук

Попри сьогоднішню складну ситуацію в Україні, ні на мить не зупиняється життя в навчальних закладах і творчих колективах. І яскравим підтвердженням цього є результативні досягнення в 2022 році четвертокурсниці, відмінниці навчання, голови студентського самоврядування Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М. Д. Леонтовича Софії Рощук.

Вона стала переможцем чотирьох престижних онлайн-конкурсів та фестивалів всеукраїнського та міжнародного рівнів, представляючи власні наукові дослідження із сучасного українського музичного мистецтва. У її творчому доробку п’ять наукових доповідей, тези яких надруковані у фахових виданнях.

За вагомий внесок в культурний розвиток Вінницької міської територіальної громади, ініціативу і наполегливість, активну громадську позицію Софія Рощук була нагороджена  подякою Вінницької міської ради та її виконавчого комітету. У планах студентки – продовжити в цьому році навчання в одному з вищих навчальних закладів України за обраним фахом.

Софія щиро вдячна за допомогу в дослідницькій діяльності науковому керівнику, викладачу-методисту Ірині Володимирівні Поводатор.

Віктор ЗЕЛЕНЮК

На фото: Ірина Поводатор та Софія Рощук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені