Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Сади Вінниччини отримають німецькі інвестиції - "Вінниччина"

Сади Вінниччини отримають німецькі інвестиції

Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини (BMEL) розпочало проєткт у рамках Програми двостороннього співробітництва (BKP) з підтримки інвестиційних проєктів у плодоовочевому секторі Вінницької області, пише agrotimes.ua. Про це у статті в журналі «Садівництво по-українськи» розповіла експертка з садівництва Анна Сахончик.

Загальний обсяг фінансової підтримки на старті проєкту становить до 1 млн 25 тис. євро. Він передбачає підвищення кваліфікації спеціалістів, створення дорадництва, заснування нових господарств та прямі інвестиції у додаткові холодильні сховища для фруктів.

Проект BKP передбачає будівництво комбінованого складсько-навчального комплексу, співфінансування заходів стратегічної сільськогосподарської інфраструктури в Іллінцівському агротехнічному коледжі та фінансову підтримку для започаткування аграрного бізнесу в плодоовочівництві.

– Проєкт зокрема розрахований на колишніх студентів садівничого факультету Іллінецького агротехнічного коледжу, які після закінчення навчання планують відкрити власну справу, – зазначила Анна Сахончик. – Фінансування здійснюється на основі бізнес-плану компанії як стартовий грант. Проєкт має підтримати не менше 10 стартапів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені