Світлана Малик знову перша

20 січня ц. р. «Вінниччина» розповіла про документальний фільм молодої вінницької журналістки, сценаристки і режисерки Світлани Малик «Рейс 22-ий». Йшлося в ньому про те, як Вінницька єпархія УПЦ допомагає продовольством, одягом, миючими засобами та антисептиками тим людям, хто втік від війни до однієї з трьох лавр України – Святогірської, що розмістилася у північному куточку Донеччини, де область граничить з Харківщиною та Луганщиною.

Цікавий фільм. У 25 хвилин авторці вдалося вмістити багато…

І ось в онлайн-форматі з 24 до 27 травня в місті Дніпро проводився фестиваль православного кіно «Міжнародна кіноасамблея на Дніпрі-2021», на якому було представлено 41 фільм режисерів із 12 країн. У підсумку робота Світлани отримала Диплом І ступеня в номінації «Кращий церковно-історичний фільм».

-Це не тільки моя перемога, а перемога всієї творчої групи, – говорить авторка. – Постійно працюю з монтажеркою Катериною Кирилюк і колегою із «Суспільного» Вадимом Демцем. На зйомки в Свято-Успенську Святогірську лавру їздили з оператором Валерієм Шпаком.

Нагадаємо, що, незважаючи на молодість, Світлана Малик вже ставала лауреатом VІ Міжнародного фестивалю телевізійних і радіопрограм «Калинові мости» в Польщі (диплом ІІ ст.), лауреатом ХVІІ Міжнародного фестивалю «Мій рідний край» в Ужгороді (диплом ІІ ст.), лауреатом Х Всеукраїнського VІІ Міжнародного фестивалю «Молоде телебачення» ім. Вадима Чубасова в Києві (диплом І ст.), лауреатом ІІ Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну» в Черкасах (диплом І ст.).

Побажаймо ж землячці чергових успіхів, про які неодмінно розповімо.

Микола КАВУН

Знімок наданий Світланою МАЛИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені