Середній розмір пенсії на Вінниччині – 2992,37 гривні

Порівняно з початком минулого року її розмір збільшився на 396,04 гривні.

Таку інформацію, серед іншого, було оприлюднено під час підсумкового засідання колегії Головного  управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

А загалом з початку 2020 року на Вінниччині було призначено 14 тисяч пенсій, проведено 8 масових перерахунків. Видатки на виплату пенсій склали 16,2 млрд гривень. План із надходження власних коштів виконано на 119%. За звітний період опрацьовано близько 5 тис. відомостей про трудову діяльність.

«У 2020 році Головним управлінням Пенсійного фонду Вінниччини виконані всі пенсійні зобов’язання. Забезпечено своєчасну виплату пенсій  451,4 тис. пенсіонерів, надано 439,1 тис. послуг», – доповіла начальник Пенсійного фонду Вінниччини Олена Корчака.

Засідання відбувалось в онлайн-режимі і в ньому взяли участь  голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус, перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Наталя Заболотна, очільниця ГО «Гармонія» Людмила Нецкіна, члени колегії, керівники структурних підрозділів та сервісних центрів Головного управління.

З огляду на пандемію та нові умови роботи, якість надання послуг залишається на особливому контролі. В умовах карантинних обмежень саме  обласний багатоканальний контакт-центр став ефективним засобом для вирішення проблем жителів Вінниччини. В області функціонують 30 сервісних центрів Головного управління. Два з них, у Гайсині та Козятині, оновлено з врахуванням стандартів інклюзивного доступу протягом 2020 року. На поточний рік заплановано проведення капітальних ремонтів та дооснащення ряду сервісних центрів області.

Чимдалі, все більше людей  звертаються за призначенням пенсій  до сервісу автопризначення. Приміром, торік було подано 597 анкет  на автоматичне призначення пенсій та сформовано 437 звернень. Це складає 8,5% від загальної кількості  звернень за призначенням пенсій за віком.

Голова правління Пенсійного фонду подякував колективу Фонду Вінниччини за реалізацію всіх пріоритетних напрямів роботи та окреслив основні завдання на поточний рік. 

Підготувала Юлія РАЗАНОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені