Слава Богу, знайшлися…

Родина з Вінниччини – подружжя та їхня 4-річна дитина – більше тижня перебували у всеукраїнському розшуку.

Із заявою про зникнення родичів до Вінницького районного управління поліції 27 липня увечері звернулась старша дочка жінки. Дівчина повідомила, що мама та вітчим із маленьким братиком збирались їхати на море, проте їхні мобільні телефони вимкнені, з ними втрачено зв’язок.

У межах кримінального провадження, відкритого за фактом зникнення людей, працівники поліції здійснювали всі необхідні слідчі та розшукові дії.

«48-річна Оксана Казьмін, 34-річний Володимир Казьмін та їх 4-річний син Микита проживають у с. Яришівка Вінницького району. Сім’я може пересуватися на автомобілі BMW чорного кольору на іноземній реєстрації», – повідомляв відділ комунікації Національної поліції області. Орієнтування щодо зниклих осіб було розіслано правоохоронцям усіх областей…

Переглядаючи записи з камер відеонагляду, правоохоронці встановили, що згадана родина на власній автівці поїхала не на південь, а в напрямку Житомирської області. А 4 серпня зниклих нарешті знайшли на території Закарпаття. ГУ Національної поліції у Вінницькій області інформує, що члени сім’ї Казьміних не стали жертвою злочину, з ними все гаразд. Наразі з’ясовуються усі обставини їхнього зникнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені