Соціально-економічний паспорт Глуховецької ТГ

У жовтні 2017 року внаслідок добровільного об’єднання Глуховецької та Непедівської територіальних громад була утворена Глуховецька об’єднана територіальна громада. У грудні 2019 року до неї приєднались Бродецька та Пузирківська громади.

У кінці 2020 року в результаті проведення в країні адміністративно-територіальної реформи була сформована Глуховецька територіальна громада, до складу якої увійшли адміністративно-територіальні одиниці: смт Глухівці, смт Бродецьке, села: Непедівка, Гурівці, Пузирки, Панасівка, Держанівка, Пляхова, Жежелів, Вернигородок, Верболози, Білопілля, Велике, Селище, Кашперівка, селища: Дубина та Глухівці.

Смт Глухівці- центральна садиба громади. Перша згадка  про тоді ще село Глухівці датована 1595 роком.

На території селища працюють такі потужні підприємства, як ТОВ «АКW Українське каолінове товариство» , СВК «Маяк», понад 30 представників середнього і малого бізнесу.

На сьогодні ТОВ «АКW Українське каолінове товариство» – сучасне підприємство гірничодобувної промисловості, що спеціалізується на видобутку каоліну-сирцю, виробництві збагачених марок каоліну і фракціонування кварцових пісків.

Проєкти-переможці громадського бюджету на 2021 рік

У січні 2021 року Глуховецька селищна рада подала в обласну раду на конкурс «Комфортні громади» 4 проєкти, з яких переможцем став проєкт «Освітлення вулиць – не розкіш, а необхідність» (реконструкція вуличного освітлення по вул.Бердичівська та Гереги в с.Білопілля).

Також, з метою стимулювання та підтримки ініціатив громадськості,  в березні цього року Глуховецька селищна рада оголосила конкурс «Громадський бюджет 2021». Головною умовою реалізації проєктів-переможців було співфінансування у розмірі не менше 10% від загальної вартості проєкту. На конкурс жителями громади було подано 16 проєктів. У результаті голосування перемогли 8. Всі проєкти-переможці будуть реалізовані протягом 2021 року.

За результатами голосування переможцями стали такі проєкти:

1. Освітлення вулиць Лісова та Молодіжна в смт Глухівці.

Автор проєкту – Кучерук Олена Вікторівна. Бюджет – 65485 грн.

2. Встановлення дитячого майданчика біля багатоквартирних будинків по вул. Кар’єрна в смт Глухівці.

Автор – Тидень О.О. Бюджет – 64800 грн.

3. Встановлення стели «Я люблю Бродецьке».

Автор – Пискун В.П. Бюджет – 54121 грн.

4. Облаштування футбольних воріт у с. Жежелів по вул. Кар’єрна

Автор – Гуменюк О.А. Бюджет – 8000 грн.

5. Облаштування ігрових майданчиків на території дошкільного підрозділу Жежелівського ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа-дитячий садок»

Автор – Подгорчук Н.Бюджет– 47018 грн.

6. СКЕЛЕДРОМ – стінка для скелелазіння (встановленння скеледрому в приміщенні Вернигородоцького ЗНВК)

Автор – Чашковський Ф.А. Бюджет – 44196 грн.

7. «Юнацькі мрії» (Встановлення зони відпочинку за клубом с.Непедівка)

Автор – Мазур В.Б. Бюджет – 66000 грн.

8. «Щоб здоровим нині стати, тренажери треба мати» (Встановлення вуличних тренажерів на території Білопільського ЗНВК)

Автор проєкту – Натальчук О.П. Бюджет – 55000 грн.

Всі проєкти будуть реалізовані протягом 2021 року. Головною умовою їх реалізації є співфінансування у розмірі не менше 10% від загальної вартості проєкту.

Крім того, на благодійних засадах ТОВ «АКВ УКТ» здійснило «Реконструкцію вуличного освітлення по вул. Робітнича в смт Глухівці, а СВК «Маяк» – «Реконструкцію вуличного освітлення по вул. Верхня Садова».

За рахунок місцевого бюджету Глуховецької селищної ради продовжуються роботи з «Реконструкції водопровідної мережі в с. Непедівка». За рахунок місцевого бюджету та благодійної допомоги від СВК «Вернигородоцьке» здійснено поточний ремонт мереж вуличного освітлення по вул. Першотравнева в с. Вернигородок. Також, за рахунок місцевого бюджету та благодійної допомоги від СТОВ «Агрофірма Світанок», проводиться поточний ремонт даху Непедівського ЗНВК «Школа – дитячий садок».

Протягом 2021-2022 рр. планується реалізувати проєкт: «Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Кар’єрна в смт Глухівці». s

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені