Спокутуватиме тяжкий гріх довічно…

32-річного жителя колишнього Барського району, який з корисливих мотивів у травні 2019 року вбив власника фермерського господарства на Вінниччині та його дружину, засудили до довічного ув’язнення. Суд також відхилив апеляційну скаргу захисника.

Про це повідомили на сайті Вінницького апеляційного суду. “Трагедія сталася у Барському районі в травні 2019 року.  Життя двох людей коштувало майже півтора мільйона гривень, якими й заволодів засуджений”, – йдеться у повідомленні суду.

Зазначається, що апеляційну скаргу прокурора на вирок Жмеринського міськрайонного суду, яким чоловіка засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна, Вінницький апеляційний суд задовольнив частково. Апеляційну ж скаргу захисника відхилили.

Хоча й адвокат просив замінити довічне позбавлення волі на п’ятнадцятилітнє ув’язнення, оскільки, на його думку, вирок надто суворий, прокурор із покаранням погодився.

Однак наголосив лише на деякій зміні вироку в частині зарахування строку попереднього ув’язнення та стягнення з обвинуваченого на користь держави витрат на залучення експертів для проведення експертиз. Свою вину чоловік частково визнав, але у скоєному розкаявся.

Зазначимо, що ідеться про вбивство, що сталося 9 травня 2019 року у селі Шипинки. Тоді зловмисник застрелив 47-річного Едуарда Тичука та його 42-річну дружину Юлію, які займалися вирощуванням та реалізацією яблук. Вбивцю зафіксували камери відеонагляду в будинку фермерів. З них видно, як злочинець прийшов з двома рушницями та застрелив подружжя.

Затриманим виявився 29-річний мешканець тодішнього Барського району, який проживав у своєї тещі з дружиною та малолітньою дитиною. Він розповів поліції, що мав борги та знав, що у фермерів були гроші, адже у них останнім часом був успішний продаж яблук.

Основна версія злочину, над якою працювали правоохоронці – вбивство з корисливих мотивів. Сейф, викрадений з будинку розстріляного подружжя фермерів, зламаним знайшли поліцейські за кілька кілометрів від місця вчинення злочину. У січні цього року підсудного визнали винним і засудили до довічного ув’язнення.

Вбивця не розчулив суддів, тепер уже він остаточно спокутуватиме тяжкий гріх до кінця днів своїх за гратами.

Віктор Зеленюк.

Барська громада. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені