Старовинний паровоз кличе у мандрівку

«Гайворонський експрес» на чолі з раритетним паровозом Гр-280 на минулих вихідних уже вп’яте подорожував Поділлям. Про це повідомляє відділ культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Бершадської міськради.

Цього разу в заході взяли участь 150 учасників зі всієї України, зокрема з Києва, Вінниці, Одеси, Дніпра, Харкова, Львова, Гайсина, також група студентів Київського електромеханічного коледжу – майбутніх залізничників. Туристи здійснили мандрівку за маршрутом Гайворон – Бершадь і проїхали під паром 50 кілометрів! У складі поїзда було чотири вузькоколійні вагони з сидячими місцями, побудовані у 1959 р. в Польщі.

До організації культурної програми для мандрівників ретро-туру долучилась Бершадська громада. На станції Бершадь було розгорнуто благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ (гаряча юшка, «засипана капуста», пироги, солодощі, різні смаколики, прикраси та туристичні магніти). До заходу приєдналися старостат села Флорине, Флоринський СБК, Флоринський ЗДО «Колосок», Флоринська школа та народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» Бирлівського СБК.

А наступного разу «Гайворонський експрес» вирушить у рейс 24 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені