Створено руками нацгвардійців

У військовій частині 3008 Національної гвардії України вже сяють новорічні ялинки, прикраси для яких – великі й малі, прозорі та мереживні – зробили самі гвардійці.

Методист клубу військової частини Лариса Колісніченко каже, що зараз у моді саме ялинкові іграшки, створені своїми руками.

«У крамницях, на базарах, ярмарках можна придбати безліч прикрас, але створене своїми руками, з натуральних матеріалів убрання для ялинки – це незабутньо. Який у людини настрій, така й іграшка виходить. Гвардійці будуть радіти, що їхня іграшка сяє на ялинці протягом усіх новорічних свят. Для унікальних прикрас використовували яскравий папір, намисто, нитки та звичайні кульки», – розповіла методист.

Солдат строкової служби Дмитро Кістень і гадки не мав, що у війську зможе продовжити домашню традицію. Новорічні прикраси він виготовляє власноруч іще змалку.

«Новий рік святкую в домашньому колі. Для нас це сімейне свято. Ми ретельно готуємося, купуємо одне одному подарунки, разом прикрашаємо ялинку. Вдома маю цілу колекцію старовинних ялинкових іграшок, серед них навіть із вати та зроблені своїми руками. Скляні – бережу як зіницю ока, адже купити такі зараз майже неможливо, – каже Дмитро.

Пресофіцер в/ч 3008 Анна Лазуренко розповіла, що нацгвардійці виготовили понад пів сотні новорічних прикрас. Ними оздобили десять ялинок, які встановили в усіх підрозділах частини. А найвища засяяла у клубі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені