Створила квітковий рай

Живе у нашій Кам’янці скромна, роботяща жінка – Наталя Іванівна Оніщук. Чесно і сумлінно протрудилась, тепер на заслуженому відпочинку. У 25 років уже була нагороджена Орденом Трудової Слави, а далі було ще дуже багато нагород і державних відзнак. На обласній Дошці пошани неодноразово красувався її портрет. Одним словом, велика трудівниця.

А яка вона вправна господиня, дружина, мама, бабуся! Вдома в усьому лад. А ще активна учасниця народного аматорського колективу «Козачка». Але найбільшим її захопленням є квіти, це частина її життя. Від них наша Наталя набирається сили. Двічі двір Оніщуків перемагав у конкурсі «Зразкова садиба». Тільки байдужий не поверне голову, щоб помилуватись незрівнянною гамою кольорів, що творить природа і святі жіночі руки. Там розмаїття троянд, жоржин, бегоній, пеларгоній, чорнобривців, айстр…

Із ранньої весни до пізньої осені квітне краса, яку дарує нам чудова людина, жінка-трудівниця. Дякую тобі, подруго, за красу, за настрій, за твою невтомну працю і за любов до рідної землі.

Віра КОЗАК

м. Липовець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені