Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Створять новий медзаклад - "Вінниччина"

Створять новий медзаклад

У центрі Вінниці створять сучасний комунальний медзаклад для мам та дітей.

Вінницький міський голова провів виїзну нараду у приміщенні на вулиці Коцюбинського, 50,  під час якої оглянули приміщення, обговорили та озвучили подальші напрямки його використання. Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Сергій Моргунов акцентував увагу на тому, що трансформація медичної інфраструктури міста відбувається в межах реформування галузі охорони здоров’я і здійснюється відповідно до рішень Верховної Ради та Кабінету Міністрів України. Діючи у цьому правовому полі, місцева влада визначає пріоритетні напрямки розвитку медичних закладів. Головне завдання – підвищення якості надання медичних послуг не тільки для членів територіальної громади м. Вінниця, а й для всіх людей, які потребують відповідної допомоги.

          – На базі Центру матері і дитини, ось у цьому приміщенні на Коцюбинського, 50, буде створено кілька відділень: на першому поверсі жіноча консультація, на другому – буде дитяча поліклініка і заклад «Клініка, дружня для молоді», на третьому – септична гінекологія, – розповів пан Моргунов. – Ми приїхали, щоб оглянути приміщення. Я дав доручення виготовити відповідну проєктно-кошторисну документацію. Важливо реалізувати відповідні проєктні рішення, щоб в результаті пацієнтам тут було зручно і комфортно, а послуги надавалися якісно.

За словами міського голови, проведуть заходи із енергозбереження будівлі. Усе це забезпечить комфортні умови перебування як для пацієнтів, так і працівників. А директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш додав, що після завершення ремонту декілька підрозділів Центру матері і дитини зможуть переїхати в більш просторі приміщення.

 – Стартував інфраструктурний етап медичної реформи, формування спроможної мережі закладів, і, продовжуючи роботу по наближенню медичної допомоги до населення, ми отримали можливість використати приміщення пологового стаціонару для створення комфортних умов для жіночої консультації даного мікрорайону. На зараз вона перебуває на першому поверсі на вул. Замостянській, 20. Приміщення тут малі, коридори вузькі і в цілому тісно. А тут площа першого поверху 928 м², тобто можемо створити набагато кращі умови для роботи, розмістити кабінети УЗД, рентген, хірургію одного дня і лабораторію. Отримали доручення від міського голови створити безпечні, комфортні і якісні умови як для пацієнток жіночої консультації, так і для персоналу. На 2 поверсі розташуються дитяча поліклініка і «Клініка, дружня до молоді, – повідомив Олександр Шиш.

Але на цьому зупинятися не планують. У подальшому передбачається розширення спектра послуг, зазначив директор КНП «Центр матері та дитини» Володимир Присяжнюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені