Стихія на Вінниччині

Минулої неділі сильні вітри пронеслись нашою областю, як й іншими регіонами України. Було повалено багато дерев, на 21-у годину – обірвано 67 ліній електропередач. На прибирання дерев рятувальники виїздили понад 40 разів, усього з них залучали до цієї роботи 153 чоловіка.

Найвідчутніші наслідки стихії в обласному центрі, а також у Гайсинському, Вінницькому, Могилів-Подільському, Жмеринському районах, а особливо – у Барській територіальній громаді, де без світла залишилось найбільше населених пунктів. Саме тут, неподалік села Мартинівка, дерево впало на автомобіль ВАЗ і вбило 45-річного водія. У Бару знесло дах з автостанції.

Пориви вітру доходили до 20 метрів на секунду і в самій Вінниці, де повалило 11 великих дерев. До їх прибирання разом із рятувальниками долучились працівники КП «Зеленбуд», департаментів житлового та комунального господарства і благоустрою міської ради, трудових колективів міста, населення.

У понеділок більшість наслідків стихії було ліквідовано, але без струму ще залишались 52 населені пункти, і роботи з відновлення енергопостачання тривали.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені