Студенти дивували талантами

У ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відбувся щорічний фестиваль-конкурс для студентів-першокурсників «Коледж має таланти».

 Зокрема, майбутні аграрії майстерно демонстрували свої уміння у співах, танцях, грі на музичних інструментах, кулінарії, декоративно-прикладному мистецтві. Конкурс нагадував справжній творчий феєрверк, багатий на яскраві фарби, голоси, мелодії та приємні емоції. 

Доброзичлива атмосфера краси й музики, що панувала в актовій залі коледжу, зачаровувала цілковитою гармонією та відкривала нові творчі горизонти. Незважаючи на карантинні обмеження і невелику кількість глядачів, конкурсанти підтримували одне одного гучними оплесками і словами підтримки. Натомість виступаючі з великою радістю дарували глядачам творчі хвилі, заряджені енергією, натхненням і любов’ю до прекрасного!

Обирали найкращих вельмишановні члени журі, до якого увійшли представники адміністрації коледжу. Для оголошення підсумків на сцену піднявся голова журі, директор коледжу Олег Цуркан, який привітав учасників із дебютом, побажавши талановитим першокурсникам натхнення та успіхів у розвитку своїх талантів.

Переможцем конкурсу «Коледж має таланти» стала група Б-11, друге місце посіла група І-11, а третє – виборола зайняла група М-13.

Переможці отримали грамоти й солодкі призи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені