Сучасну навчальну аудиторію

відкрито у Ладижинському фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету. Її створено в рамках реалізації програми «Бізнес і освіта» за підтримки керівництва національного аграрного університету та агрохолдингу МХП.

Відтак, спільними зусиллями створено комфортне середовище, де студенти проходитимуть навчання, професійну підготовку та закріплюватимуть здобуті теоретичні знання.

Партнерів з МХП зустрічали президент Вінницького національного аграрного університету, доктор економічних наук, професор, академік НААН України Григорій Калетнік, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Вінницького національного аграрного університету Світлана Лутковська та колектив коледжу на чолі з директором Олегом Цурканом.

Президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік привітав усіх з відкриттям нової навчальної аудиторії та побажав здоров’я, миру і благополуччя.

Оцінити масштаби проведеної роботи змогли всі присутні. Комфортний простір нової навчальної аудиторії приємно вразив добре продуманим облаштуванням. Особливе зацікавлення викликало встановлене сучасне обладнання, яке передбачає повний цикл з вирощування поголів’я птиці.  

Світлана Лутковська,  проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ВНАУ, зауважила, що вважає відкриття навчальної аудиторії надзвичайною подією, новим етапом розвитку навчальної діяльності, яка тісно переплітається з професією.

Авторка ідеї, яка знайшла своє втілення у новоствореній навчальній аудиторії, керівник відділу професійного навчання МХП Олена Азєєва розповіла, що запропонований нею проєкт швидко знайшов підтримку і однодумців та висловила сподівання на плідну співпрацю.

Без дуальної освіти немає перспектив для підприємства. Сьогодні підготовлені студенти приходять на зміну старшим працівникам. Освітній процес має бути тісно пов’язаний із практикою на виробництві. Впевненість у цьому висловив і начальник енергослужби філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» Валерій Шубрат.

Налагодження співпраці між бізнесом і освітою – це міцне підґрунтя для підготовки досвідчених затребуваних молодих фахівців, і Ладижинський фаховий коледж Вінницького НАУ довго йшов до цього моменту. Про це присутнім нагадав директор коледжу,  доктор технічних наук  Олег Цуркан:

– Звичайно, це крок вперед! Приємно, що наші зусилля об’єднались і  сприятимуть професійному зростанню майбутніх фахівців. Ми зробили велику справу, яка розвиватиме молодь, а, отже, і майбутнє держави.

Приємна подія відкриття навчальної аудиторії відбулася напередодні славного ювілею – 90-річчя від дня заснування Ладижинського фахового коледжу Вінницького НАУ! З нагоди  ювілею директор коледжу Олег Цуркан вручив президенту ВНАУ Григорію Калетніку і заступнику голови правління агрохолдингу МХП Юрію Мельнику символічні сувеніри із зображенням навчального закладу.

Зміцнення матеріально-технічної бази – важлива умова для розвитку і процвітання коледжу, запорука надання якісної освіти та підготовки досвідчених фахівців. Сподіваючись на плідні проєкти, президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік та заступник голови правління агрохолдингу МХП Юрій Мельник підписали Меморандум про співпрацю. 

Ще одна добра справа об’єднала поважних людей в їх прагненні підтримати студентську молодь та допомогти у формуванні  високоосвічених фахівців аграрної галузі!  

Олена ЧЕРВОНЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені