«Сьогодні – успішний студент. Завтра – затребуваний фахівець…»

Це про Вадима Сіренка, студента-четвертокурсника  Відокремленого структурного підрозділу «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету».

Спершу хлопець навчався у М’якохідській ЗОШ І-ІІ ступенів, а по закінченні 9-ти класів вступив до Ладижинського коледжу, обравши фах «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

 У коледжі Вадим завжди вирізняється активністю в студентському середовищі та наполегливістю у навчанні, він – відмінник і успішно виконує обов’язки старости групи.

За результатами 2020-2021 н.р. Вадим нагороджений відзнакою президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка «Кращий студент коледжу» за відмінні успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу, до якої входять грошова винагорода і символічна сова, які Григорій Миколайович вручив студенту на урочистостях, присвячених Дню знань.

Завдяки своїм комунікативним здібностям Вадиму вдалося завоювати довіру студентів і бути обраним головою студентського парламенту коледжу. Одним із обов’язків голови студентського парламенту є організація дозвілля молоді, з чим молодіжний лідер успішно справляється.

Студентський актив ВСП «Ладижинський фаховий коледжу ВНАУ», до якого входить Вадим, із задоволенням займається благодійністю. Це походи до реабілітаційного центру «Троянда», участь у благодійних марафонах і ярмарках, збори коштів для хворих дітей.

Крім цього, Вадим знайшов себе у музиці. Ще з першого курсу став вокалістом тріо «Сузір’я», пісні якого лунають не тільки зі сцени коледжу, але й міста та області. На щорічному регіональному культурно-мистецькому фестивалі «З любов’ю до батьківської землі», ініціатором проведення якого є президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Миколайович Калетнік, тріо «Сузір’я» було нагороджено дипломом І ступеня.

На сьогодні без участі Вадима не проходить жоден культурно-масовий захід як у коледжі, так і у місті. Здібності до навчання, вокальні дані, харизма та активна громадська позиція не залишають його без уваги.

Вадим переконаний, що завдяки злагодженій роботі колективу ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького НАУ» у нього є можливість різносторонньо розвиватися й успішно продовжити навчання у Вінницькому національному аграрному університеті.

Тож, як бачимо, справжнє студентське життя яскраве, різностороннє і неповторне.

На фото: Вадим Сіренко разом із директором коледжу Олегом Цурканом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені