«Сяюча» школа

Цьогоріч 1 вересня зовнішній вигляд Ольгопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів здивував усіх. За літо у закладі повністю перекрили дах, зробили піддашки, оновили і пофарбували у яскравий колір фасад, облаштували ґанок, прикрасивши його двома муралами та барельєфом Тараса Шевченка, а ще встановили підсвітку та провели благоустрій території. Вчителі переконують, що такою красивою їхня школа ще ніколи не була. Оновлений заклад відчинив свої двері для трьох сотень школярів, перший раз  у перший клас пішло 33 діток.

– Ми зробили проєктно-кошторисну документацію для ремонтних потреб Ольгопільської школи, і завдяки спонсорським коштам агрофірми «Ольгопіль» вдалося повністю оновити навчальний заклад, що вартувало нам понад 1 млн 600 тис. грн. Школа навіть має кольорову підсвітку. Загалом планують скласти розклад, коли і в які години можна буде помилуватися різнокольоровим сяянням навчального закладу, – зазначив голова громади Микола Савченко. 

За словами голови Ольгопільської громади, ремонт школи – був пріоритетним завданням. Підготовка до його виконання тривала не один місяць. За бюджетні кошти виготовили документацію, а решту робіт взяла на себе агрофірма, що дало відмінний результат співпраці влади, бізнесу і громади.

    – Уже кілька років поспіль агрофірма «Ольгопіль» виділяє спонсорські кошти на меблі для класів відповідно до стандартів Нової української школи. Державної субвенції вистачає тільки на парти, стільці та дошки, а все решта – зони відпочинку, осередки творчості, робоче місце вчителя, обладнання – це за спонсорські кошти. Цього року за рахунок господарства ми також отримали суперсучасні мультимедійні дошки. Такі навіть не у всіх столичних школах є, – гордо відзначила директорка Ольгопільської школи Лідія Кудревич.

                         Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені