Такого свята Липовець ще не бачив

Усім було цікаво подивитися на головну ялинку Липівця, над облаштуванням і прибиранням якої працювали кілька днів поспіль працівники КП «Комунсервіс», електрики, а перед тим дизайнери та майстри з м. Іллінці під керівництвом Володимира Караваєва. Урочисту частину довгожданого свята відкрила Вікторія Терлецька, керівник аматорського колективу міського будинку культури. Право відкрити ялинку вона надала міському голові Віктору Бичкову, який найбільше зусиль доклав до того, аби реалізувати свою давню мрію стосовно новорічного свята.

– Щороку ця висока красуня-ялинка дарує липівчанам свято, і це вже стало приємною традицією. Цьогоріч вона особливо красива, надзвичайна! І сталося це завдяки розумінню і тісній співпраці БФ «ТОВ «ТАС Агро Захід» (керівник Роман Польовий), ТОВ «Колорит-Агро» (кер. Володимир Геновський), ТОВ «Рапсодія» (кер. Юрій Безверхий), ДП «Сімекс-Агро» (Руслан Марківський), ТОВ СОП «Щасливе» (Юрій Науменко), СТОВ «Поділля» (Василь Кучер), СТОВ «Дружба» (Сергій Мельник), ПП «Липовецький цегельний завод»… Щира вдячність керівникам агроформувань, підприємств, які підтримали ідею придбання новорічного яскравого вбрання для міської ялинки, чим зробили свято особливим, – зазначив Віктор Бичков, привітавши земляків зі святами. Також він особливо подякував захисникам, які дають можливість жити, вчитись і святкувати, та медикам, які рятують від хвороб.

Після урочистого відкриття ялинки у виконанні хору міського будинку культури прозвучали колядки та щедрівки, що надало дійству особливого народного колориту. Звісно, лунав легендарний «Щедрик» нашого видатного земляка Миколи Леонтовича.

Далі учасників свята захопив чудовий концерт, у якому взяли участь кращі виконавці колективи. Розважальна програма для дітей теж була надзвичайною! Радісними аплодисментами вони зустрічали Миколая, який з далекого краю завітав на свято, аби привітати малят, поводити навколо ялинки хороводи, роздати гостинці і вислухати їхні побажання на наступний рік. Діти порадували глядачів чудовим танцем «Падає сніг» і новорічною масовою руханкою «Танці – зігріванці».

Липівчани та гості міста мали змогу відвідати святкові фотозони, передноворічний ярмарок, скуштувати українські страви просто неба, на морозі. Однією з родзинок дійства став передноворічний ярмарок. Було презентовано чудовий український звичай – накривати святковий стіл, припрошати та частувати гостей. Липівчани приємно здивовані ініціативою старост сільських громад Василя Щербанюка, Наталії Некрут, Віктора Романова, Юрія Кошалка, ресторатора Тамари Турбовець, Асоціації фермерів в особі Володимира Дишканта, підприємця Романа Баліцького. Завдяки їм учасники свята частувалися смачною випічкою зі Скитки, Зозова, Липівця, запашною юшкою, яку приготував учасник АТО Петро Сухий, мали нагоду скуштувати ковбаски та шинки з печі Олени Кривошиї з Нападівки, посмакувати вишнячком Віри Кондратюк із Богданівки та глінтвейном Володимира Краснянського з Росоші і Михайла Некрута з Зозова. Смачний шашлик був приготовлений Віктором Палажченком і Сергієм Камінським, копчену шинку, пиріжки з горохом, маком і вишнею, юшку з качки презентувала Зозівська сільська громада.

А діти у цей час розважались на ковзанці, що зробленій у фонтані, і смакували попкорном та солодкою ватою. Також можна було придбати теплі шкарпетки, рукавички, шарфи, ялинкові прикраси і маски для карнавалів.

Щасливі діти, радісні батьки, усміхнені бабусі з дідусями… Свято вдалось! Такої Ялинки і розмаху новорічних святкувань Липовець ще не бачив!

Валентина ТРАЩУК

Фото з фейсбук-сторінки «Мій Липовець»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені