«Тато-hub» – це для і про татусів

У Вінниці створили «Тато-hub» для татусів. Подія стала можливою завдяки співпраці Вінницької міської ради з Фондом ООН. Тепер у Вінниці здійснюватиметься взаємодія щодо посилення спроможності та ролі міста у розбудові гендерної рівності. Зокрема, поглиблюється співпраця й у реалізації проєкту «Тато-hub». Простіше кажучи, чоловіків активніше залучатимуть до відповідального батьківства. І сприятливе середовище  – непоганий крок в цьому напрямку. Про це повідомляють у пресслужбі Вінницької міської ради.

Ще у травні минулого року UNFPA (представництво Фонду ООН у галузі народонаселення) розпочало нову програму з запобігання та протидії домашньому та гендерно-зумовленому насильству. Вінниця стала одним із 10 міст  України, де реалізовуватиметься ця програма.

Тепер ця співпраця розшириться – у партнерстві з міською радою реалізовуватиметься проєкт для татусів «Тато-hub». Приємно, що Вінниця стала одним з перших міст в Україні, де працює клуб для татусів.

У рамках меморандуму у Вінниці працює «Taто-Hub» – простір відповідального батьківства, де татусі та діти можуть безкоштовно брати участь у заходах  різного формату: психологічних семінарах і тренінгах, кофімітах та бранчах, майстер класах та спортивних тренуваннях, тощо. Також чоловіки знайомляться і обмінюються досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені