«Тачка на ТрОкачку» –

проєкт, завдяки якому воїни 120-ї бригади територіальної оборони ЗСУ отримали ще шість вантажних автомобілів.

Як виявилося, повнопривідні вантажівки ГАЗ-66 мали бути списані на брухт, але, об’єднавши зусилля влади і бізнесу, знайшлися можливості для їхнього відновлення. 

– Для мене головне – оцінка нашої роботи командуванням Сил територіальної оборони України. А вони вважають, що ми своє завдання виконали добре. Якщо кожна область допомагатиме своїм бригадам територіальної оборони в забезпеченні матеріально-технічними засобами, хоч не новими, але якісно відновленими, то наші ЗСУ зможуть краще виконувати завдання і наближати нашу перемогу. Запевняю, що Вінниччина і надалі активно братиме участь в ініційованому командуванням Сил територіальної оборони проєкті «Тачки на ТрОкачку» – все для фронту, все для перемоги!  – зазначив очільник області.

Начальник ОВА особисто проїхався на відремонтованій автівці та подякував вінницькому підприємству, яке взялось за ремонт техніки. При  цьому довелось приймати нестандартні технічні рішення, використовуючи конструкторські здібності керівництва та працівників ремонтного підприємства. Також Сергій Борзов вручив керівнику підприємства відзнаку Президента України «За оборону України», а у відповідь – отримав подяку.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з ресурсу www.vin.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені