Тому що любов до України безмежна

Одна за одною поїздки на фронт до наших захисників з доставкою двох автомобілів здійснені нашим волонтерським бойовим козачим екіпажем на Донеччину та Харківщину. Дорога – це завжди випробування, але  порівняно з тим, що відбувається на «нулі», то нам потрібно дякувати Богу за все і продовжувати з новими силами підтримувати українську армію. Воїни розраховують на нашу підтримку, відчувають наше з вами надійне плече і тримають оборону України. Кожні передані обійми, смаколики, домашні продукти харчування, дитячі обереги й малюночки, військові девайси та автівки – це наш із вами спокій тут у тилу.

Величезну вдячність із передової ми привезли всім нашим помічникам від  бійців, які завжди радіють таким миттєвостям, допомозі і хвилинам зустрічі. Розвантажуємося за ситуацією на лінії зіткнення, часто – під звуки. Вже так прийнято, що наш екіпаж заїжджає в багато гарячих точок, щоб за максимумом все «вижати» з поїздки – розвезти гуманітарну допомогу.

Хочеться відзначити, що допомогу надають люди, яких ми не бачили в житті, але познайомилися з ними на теренах соціальної мережі Фейсбук. Відзначимо наших постійних помічників – це Микола Стиренко, Ніна Юрченко, Олена Вітер, Леся Рубель, Марія Кучковська, Тетяна Оргєв, Марічка Правдюк, Галина Наливайко, Володимир Гревцев, Оксана Волковська, Ольга Якуба, Юлія Борисенко, Ольга Банд, Наталія Бриндак та багато наших допомагайчиків, без яких організувати посильну поміч на передову нам би не вдалося. А разом ми – сила!

Сила ця нестримна, тому що любов до України безмежна. Ми гуртуємося заради нашої перемоги над ворожою навалою. Ми ніколи не пробачимо росії всї її злодіяння і той біль, який ми несемо в своїх серцях. Тому тримаймо стрій і продовжуймо разом наближати перемогу нашою невтомною працею, адже це найважливіше на сьогодні, що може зробити кожен українець. Україна переможе, і це факт!

Мирна нація має право на мирне життя і в процвітаючій країні. Все, що зруйновано ворогами, то прийдеться відбудовувати роками, але аби швидше настала довгоочікувана перемога і наші хлопці та дівчата повернулися з війни додому переможцями, живими і неушкодженими. Дай Боже Україні перемоги! І дяка всім благодійникам та благодійницям, які вірять нашому екіпажу і вірять у ЗСУ. З Україною у серцях!

«Ми новини привозимо з фронту…»

Чергова наша стаття в газеті “Вінниччина” вкотре висвітлює значні події та видатних людей, які творять історію сьогодення.

Біль пронизує до кісток, коли знаєш особисто цих бійців, хто “трьохсотий” і не дай Боже “двохсотий”. Страшно. Скільки болю героїчні та мужні захисники переносять, то лише їм самим відомо! Кожен із них до війни займався своєю улюбленою справою, працював, виховував дітей та займався створенням родинного затишку, щоб дітки та сім’я ні в чому не мали нужди. А тут – війна постукала у двері українців і вирвала їх зі звичного способу життя.

Росія вирішила нас звільнити… Від кого? Від чого? З якою метою? Що ми їм таке зробили, що вони підняли на наш мирний народ зброю? Один нелюд вирішує долі багатьох гідних людей. Хто йому дав це право? Чому ніхто його не може зупинити? За що український народ і Україна страждають? Ми війни не починали, і ми мирна нація. Але пропаганда кремля така, що тут нацисти на чолі зі Степаном Бандерою не дають добре жити іншим українцям… Якийсь брєд… Таке придумати важко, а вони в це вірять. Страшна країна і страшні люди!

Війна калічить наших воїнів, забирає здоров’я, у деяких відбирає найцінніше – життя. Але хлопці з передової не здаються. У них бойовий настрой і піднесений дух. ЗСУ врятує Україну. Ми віримо в наші ЗСУ!

Дякуємо Славі Буріку та його побратимам за відвагу та жертовність. Ви – наші Герої!

      Не здамо позицій і не відступимо від свого.

      Україна понад усе!

      P.S. Читайте та виписуйте газету “Вінниччина”, де можна прочитати і зберегти для нащадків інформацію про помічників, благодійників, Героїв. Нам не потрібно дивитися новини по телевізору, тому що ми самі і є тими самими новинами і привозимо їх з фронту.

      З повагою і вірою в нашу перемогу, ваші військові волонтери

Анна Лаврик, Володимир Пунько, Сергій Стангріт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені