Точка на «точці»: податківці викрили підпільне виробництво «елітного» алкоголю

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області спільно з працівниками СБУ обласного управління  виявили та припинили діяльність незаконного виробництва алкогольної продукції під виглядом відомих іноземних брендів.

Виготовлення «брендового» сурогату зловмисники налагодили у житловому приміщенні на території Могилів-Подільського району в непристосованих для цього умовах. У ході слідчих заходів правоохоронці вилучили готову продукцію – 110 дал (декалітрів) орієнтовною вартістю 290 тис. грн, а також спирт для її виготовлення на суму 20 тис. грн. Вилучено також обладнання для виготовлення сурогату – пристрій, який дозволяє масово виготовляти незаконну продукцію, ємності для змішування, шланги, лійки, спиртометри, тару з нанесеним зображенням брендів, барвники, харчові добавки тощо, а також чорнові документи, які свідчать про збут незаконно виготовленої продукції.

Встановлено, що продаж товару здійснювався через спеціалізовані інтернет-сайти.

Цими ж днями у Могилів-Подільському районі працівниками податкової міліції проведено ще два обшуки в рамках кримінальних проваджень за ст. 204 КК України, в обох випадках встановлено факти зберігання з метою збуту алкогольних напоїв сумнівного походження. Вилучено незаконної продукції на загальну суму майже 200 тис. грн. Реалізувався товар також з допомогою інтернет-сайтів.

На даний час уся незаконна продукція вилучена, вирішується питання щодо накладення арешту.

Загалом у рамках операції «Спирт» та заходів, спрямованих на протидію незаконній інтернет-торгівлі, працівниками податкової міліції на території Вінницької області з початку року вилучено незаконної продукції – спирту та алкогольних напоїв – на суму майже 2 млн грн, зареєстровано 6 кримінальних проваджень за фактами незаконного виготовлення, зберігання та реалізації підакцизних товарів, припинено незаконну діяльність 2 виробництв алкогольних напоїв.

Підготував Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені