Тренувальне мінування у «Книжці»

Сьогодні близько полудня правоохоронці перекрили вхід до адмінбудівлі «Книжка», де розташована наша редакція, а громадянам, які хотіли увійти, пояснювали, що відбувається перевірка у зв’язку з повідомленням про замінування.

Поки піротехніки поралися у вестибюлі та «на ґанку», поліцейським довелося пильнувати і переконувати пенсіонерів не йти через червону стрічку, а дочекатися завершення спецоперації. Справа в тому, що один емоційний чоловік підслухав розмову силовиків зі словами «навчання» і «муляж» та почав обурюватися, що він запізнюється на прийом до Пенсійного фонду і що такі їхні дії – це «гра і знущання над громадянами». Інші ж відвідувачі поставилися з розумінням: одні казали, що «раптом там і справді бомба», а інші – що «тренуватись їм теж потрібно».

Хвилин за сорок піротехніки дали знак усім відійти ще далі та підірвали загадковий пакунок, що лежав на сходах біля входу до «Книжки». Після цього червону стрічку зняли і працівникам та відвідувачам дозволили заходити й виходити. До речі, на час операції людей із будівлі не евакуювали.

Минуло кілька годин, проте жодної інформації про цей інцидент на сайтах поліції та ДСНС не з’явилось. Звернувшись за коментарем до начальниці відділу комунікації ГУ Національної поліції області Анни Олійник, ми отримали відповідь, що це справді була навчальна перевірка, яка проводилася спільно з СБУ. За легендою навчань, було виявлено пакет із вибухівкою, який успішно знешкодили.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені