Тричі обирався… І сам пішов

Голова Жмеринської міськради Анатолій Кушнір склав повноваження

 У Жмеринській громаді розпочалася нова сторінка історії. 

20 жовтня під час позачергового засідання 23 сесії Жмеринської міської ради 8 скликання очільник Жмеринської громади Анатолій Кушнір склав свої повноваження.

Про це він повідомив у своєму зверненні до представників депутатського корпусу.

Відомо, що Анатолія Кушніра жмеринчани вперше обрали міським головою у 2014 році. 25 травня під час позачергових виборів Жмеринського міського голови за Кушніра Анатолія Петровича проголосували 50,74% жмеринчан – 9 586 голосів.

Вдруге жмеринчани обрали Анатолія Кушніра у 2015 році під час чергових виборів. За його кандидатуру проголосували 69,5% жмеринчан – 8 571 голос.

У 2018 році депутати висловили недовіру міському голові Анатолію Кушніру і достроково припинили його повноваження. Жмеринчани розпочали збір підписів для відкликання депутатів за народною ініціативою.

Анатолій Кушнір повернув крісло мера через Верховний Суд України 4 червня 2020 року

У жовтні 2020 року жмеринчани втретє обрали Анатолія Кушніра міським головою. За нього проголосували 62,7%.

І ось через два роки знову жовтень. Двадцяте число. Позачергова сесія міськради. 

До присутніх в залі із заявою звернувся Анатолій Кушнір:

«Шановна громадо, останнім часом я маю проблеми зі здоров’ям, що впливають на ефективне виконання моїх обов’язків. Тому я змушений повідомити вам, що я іду з посади.

Хочу подякувати вам за ту неоціненну підтримку, яку отримував від вас протягом більш як восьми років. Ви були поруч під час різних подій. Разом з вами ми реалізовували проєкти та робили нашу громаду кращою. Ви потужна рушнійна сила, яка допомагала мені кожного дня. Жмеринчани – найкращі. Прикладом того є той факт, що Героями Небесної Сотні є двоє наших земляків, а сьогодні надзвичайно велика кількість найкращих боронить територіальну цілісність нашої держави.

Так, я йду з посади, але я залишаюся з усіма вами. Наша команда продовжує працювати. Я передаю повноваження надзвичайно мужній вольовій людині з сильним характером – секретарю міської ради Вадиму Кожуховському. Мало хто знає, але саме він є одним із тих, хто захищав Донецький Аеропорт, саме він прийняв виклики сьогодення та взяв відповідальність за нашу громаду.

Разом з ним залишається потужна команда заступників, а саме Костянтин Тимунь, Ольга Боровська та Анатолій Білоус, які продовжують працювати задля ефективного соціально-економічного розвитку в усіх сферах та забезпечення роботи комунальних служб, установ та організацій. Фахові керівники управлінь та відділів, працівники виконавчих органів і надалі виконують свої обов’язки.

Ще раз дякую кожному за ту історію, яку ми писали разом з вами! Життя триває! Разом ми сила!».

Для працівників апарату міськради та багатьох депутатів міськради такий поворот подій став несподіванкою. Анатолій Петрович Кушнір пішов з посади з гідністю і честю. Його провели у відставку з оплесками, букетом квітів та побажаннями міцного здоров’я й побільше щасливих моментів у житті під мирним небом.

Віктор ЗЕЛЕНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені