Тут вчать на професіоналів

Інженерно-агрономічне відділення ВСП «Ладижинський фаховий коледж ВНАУ»  приваблює молодь великими перспективами

Кріпне, зростає з роками авторитет Інженерно-агрономічного відділення Відокремленого структурного підрозділу «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету». Це найстарше і найперше відділення коледжу, започатковане водночас з відкриттям навчального закладу у 1932 році, яке спершу мало назву – «Відділення механізації сільського господарства» і займалось підготовкою техніків-механіків із механізації сільського господарства.

Нову віху в історії розвитку Інженерно-агрономічного відділення відкрив його випускник, директор коледжу, доктор технічних наук, доцент Олег Цуркан.  Ініціативність та наполегливість Олега Цуркана у тісній співпраці  з керівництвом Вінницького національного аграрного університету в особі президента Григорія  Калетніка та ректора Віктора Мазура допомогли доповнити відділення новою затребуваною спеціальністю – «Агрономія», яка є найперспективнішою та найпопулярнішою серед роботодавців аграрної сфери.

З плином часу Інженерно-агрономічне відділення поповнилось новим обладнанням. Нині тут продовжують випускати кваліфікованих спеціалістів аграрного сектора. У лабораторіях, кабінетах та навчально-виробничих майстернях коледжу студенти вміло опановують секрети експлуатації та ремонту машин і обладнання сільськогосподарської техніки. Наявна чимала матеріально-технічна база дає можливість закріплювати отримані знання, вправляючись на справжніх двигунах та машинах. Практичні заняття сприяють фаховому зростанню майбутніх спеціалістів та є запорукою вдалого працевлаштування, а отже, і гідного подальшого життя.

Після закінчення коледжу випускники Інженерно-агрономічного відділення отримують дипломи молодших бакалаврів початкового рівня вищої освіти та фахових молодших бакалаврів.

З метою забезпечення мобільності випускників на ринку праці студенти паралельно здобувають робітничі спеціальності: слюсар-ремонтник, електромонтер, водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С», тракторист-машиніст категорій А1, А2, В1, В2, В3, Е1, Е2, D1, H оператор комп’ютерного набору, слюсар з ремонту контрольно-вимірювальних приладів, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, що дає можливість розширити спектр надання освітніх послуг нашого навчального закладу.

Спільно з Вінницьким національним аграрним університетом в коледжі успішно реалізується ступенева освіта. Всі випускники коледжу, за бажанням,   мають змогу відразу вступити на третій курс університету.

Виховати людину – не менш важливо, ніж навчити її професії. Відтак, підготовку та виховання сучасного кваліфікованого фахівця забезпечує досвідчений  і майстерний педагогічний колектив.

Основна мета освіти – підготувати молоду людину до ринку праці! Нині актуальності чимраз більше набуває запровадження дуальної форми здобуття освіти – навчання в умовах виробництва. За таких умов теоретичний матеріал студенти опановують із викладачами в навчальному закладі, а практичне навчання проходить на виробництві. Після закінчення коледжу випускники вміють працювати з технікою, знають технологічні процеси, можливість їх працевлаштування на цьому ж підприємстві значно підвищується.

Проходження практики на провідних аграрних підприємствах України та в таких країнах, як Польща, Франція, Німеччина, Англія, допомагає студентам  краще засвоїти отримані в коледжі знання та навички, пізнати сучасний світ та підготуватися до дорослого самостійного життя.

Реалізувати себе в житті завжди допомагала якісна освіта. Спеціальності аграрного сектора у всі часи залишалися поважними і затребуваними та мали гарні перспективи щодо працевлаштування. Відтак, коли настає час обирати навчальний заклад, сучасна молодь, не вагаючись, надає перевагу Відокремленому структурному підрозділу «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету». Привабливість коледжу підвищує і наявність місць державного замовлення з можливістю отримувати освіту безкоштовно та гарною перспективою отримувати стипендію.

Олена ЧЕРВОНЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені