Тут наближають Перемогу

З перших днів війни Відокремлений структурний підрозділ «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» долучився до волонтерського руху, де кожен докладає максимум зусиль для захисту України.

Освітній заклад задіяв усі можливості для допомоги військовим. З ранку до вечора кипить робота в навчальній майстерні. Завдяки умілим рукам працівників коледжу для наших захисників виготовляються пічки-буржуйки для обігріву, скоби, «їжаки» та інше. Підтримують патріотичну ініціативу і партнери ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету»: МХП,  ДТЕК «Ладижинська ТЕС», ПРАТ «Біолік» та мешканці міста, які забезпечують майстерню необхідними матеріалами.

Тим часом працівники коледжу підтримують зв’язок та активно співпрацюють із волонтерськими центрами з різних міст України, збирають інформацію щодо потреб військових та тих, кого окупанти змусили  покинути свої домівки.

Колектив допомагає особам, які прибули з місць бойових дій та тимчасово поселені у місцеві гуртожитки.

Практичним психологом коледжу надається і психологічна підтримка переселенцям, адже не кожен може пережити важкі часи самотужки та навчитись жити далі після важкої психологічної травми.

У навчальному закладі нашвидкоруч обладнали справжній швейний цех. Вмілі руки швачок вправно виконують будь-які замовлення, що надходять від наших бійців. Виготовляються рукавиці, балаклави, устілки, розвантажувальні жилети тощо.

З любов’ю і турботою плетуть дівчата маскувальні сітки, які потрібні для наших захисників. Неймовірна сила духу надихає їх на працю і не залишає  жодного сумніву щодо нашої неодмінної Перемоги. Інші майстрині в’яжуть для наших хлопців теплі шкарпетки, щоб легше було нести службу хоч весняною, але ще такою холодною березневою порою.

Війна – це той час, коли кожен, як може, захищає свою рідну Батьківщину, долучається до волонтерського руху. Небайдужі люди приносять до  волонтерського центру коледжу різноманітну допомогу: продукти харчування, одяг, речі першого вжитку та все, що може знадобитися в цю скрутну годину.

Олена ЧЕРВОНЧУК

м. Ладижин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені