Тісна співпраця

Депутати облради спільно з Благодійним Фондом «Енергія Відродження» передали спецпризначенцям дві автівки від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, який продовжує допомагати бійцям Сил спеціальних операцій. Голова обласної ради Вячеслав Соколовий зазначає, що авто передають колезі-депутату обласної ради Олегу Легезі та його підрозділу, пише 24.vn.ua.

Голова обласної ради Вячеслав Соколовий зазначав, що до гуманітарного штабу часто звертаються за допомогою, починаючи від потреб в транспортних засобах, тепловізорах, засобах захисту, до речей, необхідних для облаштування бліндажів та окопів.

Військовослужбовець Сил спеціальних призначень сказав, що отримані автівки поїдуть на Схід у Донецьку область.

    – Авто зараз вкрай необхідні. У тих умовах, в яких ми працюємо, – це розхідний матеріал. Дуже багато автівок ми вже втратили, але важливо мати «колеса», щоб швидко виконувати бойові задачі та при цьому мати можливість виживати, – зазначає спецпризначенець. – Такі автомобілі, які сьогодні отримуємо, вже дуже добре себе зарекомендували, вони місткі, і на них можна працювати. Завдяки таким людям, які нам допомагають, втрачені авто замінюються досить швидко.

Засновник Фонду «Енергія Відродження», депутат обласної ради Андрій Поліщук розповів, що рік тому енергетики вирішили, що необхідно долучитися до благодійних справ, тому і створили цей Фонд.

    – Директор нашого Фонду – депутат обласної ради Олег Легеза пішов воювати, і ми маємо достовірні дані про потреби на фронті.  Це вже 26-ий та 27-ий автомобілі, які ми передаємо військовим, – каже Андрій Поліщук. – Деякі обладнуємо спеціально під конкретні потреби. Всі машини проходять ТО, бо на фронті важливий не стільки комфорт, скільки надійність, щоб машина з поля бою могла виїхати своїм ходом. Деякі авто, на жаль, не «проживають» і тижня. Але що зробиш, це війна. Ця допомога наближає нашу перемогу, і це нас тішить.

Андрій Поліщук зазначив, що Благодійний Фонд тісно співпрацює з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом.

    – Там спілкуються всі благодійники, обмінюються досвідом, інформацією, донорами, допомогою. Волонтери нашого Фонду можуть звернутися до штабу та вирішити всі питання, у нас тісна співпраця. Таке можливо тільки в Україні, – додає депутат обласної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені