Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Україна вже третя в Європі за темпами поширення COVID-19 - "Вінниччина"

Україна вже третя в Європі за темпами поширення COVID-19

136. Стільки людей на Вінниччині померло від наслідків COVID-19 упродовж тижня, що минув з виходу газети. Від початку епідемії кількість жертв ковіду в області сягнула 1176. Як і минулого тижня, темпи поширення коронавірусної інфекції уповільнились, але рівень госпіталізацій та смертності залишався стабільно високим.

За останню добу захворіло 446 осіб, одужало 755. Продовжують хворіти 21129 людей,з них 791 дитина та 790 медпрацівників.

Аби стримати поширення інфекції, у Вінниці з 3 квітня запровадили додаткові карантинні обмеження. Зокрема, заборонено: проведення всіх масових розважальних спортивних, рекламних та інших заходів, крім офіційних спортивних заходів без участі глядачів. Також не можна проводити культурні масові заходи, приймати відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, інших закладах культури. Не дозволяється робота культових споруд та приміщень для молитовних потреб, які не можуть забезпечити вимогу щодо обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 м2 приміщення. Обмежувальні заходи запроваджуються також для вінницьких перукарень та салонів краси. З п’ятого квітня ці заклади можуть надавати послуги відвідувачам виключно за попереднім записом.

Як і скрізь по області, у Вінниці спостерігається певна стабілізація поширення коронавірусу, але зросла летальність.

«У Вінниці наразі хворіють на COVID-19 понад 8 тисяч людей. Кілька останніх тижнів спостерігається певна стабілізація, але якщо порівнювати з лютим, то тоді хворіло півтори тисячі пацієнтів, а зараз їх більше 8 тисяч. Разом із тим, упродовж останнього тижня знову зростала смертність. Вінниця має показник летальності 2 %. Такий самий показник і по Україні в цілому. За останні сім днів померло 56 мешканців громади, за попередній тиждень – 52», – розповів директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш. Спостерігається позитивна динаміка і по кількості пневмоній. Зменшилась кількість людей, які лікують пневмонію амбулаторно.

Тим часом Україна б’є власні антирекорди. За кількістю випадків на добу Україна 5 квітня була на 11 місці у світі та на 3 місці в Європі!

Позавчора в Україні зафіксували 13276 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, померли 430 хворих, одужали 10240 осіб. 430 летальних випадків – це майже український максимум: за добу 1 квітня померли 433 хворих із коронавірусом.

Найбільше нових випадків у понеділок зареєстрували в Одеській (1436), м. Київ (1432), Львівській (1105) і Київській (889) областях.

За весь час пандемії в Україні захворіли 1769164 особи, із них одужали 1362379 осіб, померли вже 35017 осіб.

Щеплень проти коронавірусу за весь час вакцинальної кампанії зроблено 304680, завершили вакцинацію (отримали обидві дози) 2 особи. Станом на ранок 6 квітня в нашій області щеплення отримали 13520 людей (+750 за останню добу).

Підготувала Юлія РАЗАНОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені