Уряд схвалив монетизовані компенсації за електроопалення

Кабінет Міністрів підтримав рішення про компенсацію окремим категоріям громадян, у яких встановлено електроопалення.  Таке рішення було прийняте на черговому засіданні уряду в середу, 27 січня.
«Уряд підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Продовжуємо реалізацію нашої 8-крокової стратегії з подолання тарифної кризи та створення справедливих правил на ринку газу», – зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Загальна сума компенсації складає близько 1,4 млрд грн. Це буде стосуватись не тільки українців, які мають електроопалення, а й багатодітних сімей, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу. “Людям не треба буде кудись ходити, носити якісь довідки – такі компенсації мають бути і будуть автоматичними, не напружувати наших громадян”, – запевнив Прем’єр-міністр.
Кошти спрямують Мінсоцполітики на виплати компенсацій таким категоріям споживачів (крім тих, які отримують субсидію):
які проживають у житлових будинках (у т.ч. у будинках готельного типу, гуртожитках і квартирах), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у т.ч. у сільській місцевості) і станом на 31 грудня 2020 року мали право на знижену ціну;
які проживають в багатоквартирних і не газифікованих будинках, в яких відсутнє або не функціонує центральне опалення (у т.ч. в сільській місцевості);
багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені