У Бар за досвідом з Іллінців

Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ давно вже став візиткою місцевої громади. Визнання досягнень колективу – це сучасні якісні знання студентів і злагоджена робота всіх підрозділів навчального закладу. 

На цьому наголосив його директор Йосип Кібітлевський під час зустрічі з делегацією Іллінецького аграрного фахового коледжу. Колеги-освітяни завітали до Бара, аби перейняти досвід роботи колективу БФКТБ НТУ, його славні традиції та інноваційні методи організації освітньо-виховного процесу.

Ініціював цю поїздку директор Іллінецького аграрного фахового коледжу Василь Пиндус. Він нещодавно вже мав нагоду побувати тут у складі учасників засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Вінниччини, був приємно вражений побаченим. І ось вирішив ознайомити свій колектив з напрацюваннями колег-барчан.

Очільник ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» Йосип Кібітлевський, проводячи екскурсію для гостей з Іллінеччини, щедро поділився більш ніж 20-річним, вагомим на яскраві досягнення досвідом зі становлення та розвитку ввіреного йому закладу як інноваційного, креативного простору якісної і сучасної освіти. На його глибоке переконання, щоб запалити в душах молоді прагнення до знань, потрібно завжди йти в ногу з часом. І у нас спільна мета – дати молоді якісні знання.

Віктор ЗЕЛЕНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені