Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
У Вінниці з’явиться секція вітрильного спорту - "Вінниччина"

У Вінниці з’явиться секція вітрильного спорту

У Вінниці на базі міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 відкриють секцію вітрильного спорту. Про це на своїй сторінці в телеграм та фейсбук розповів очільник громади Сергій Моргунов. Це важливий крок у розвитку спортивної інфраструктури Вінниці, який допоможе залучити більше людей до здорового способу життя та спорту.

Розташування секції сприятиме доступності тренувань і навчання для молоді та дорослих. Вже скоро усі вінничани зможуть спостерігати за спортсменами, що приборкують вітер на човнах з вітрилами посеред Південного Бугу, а сам набір до групи розпочнеться з 1 червня.

Наразі триває закупівля необхідного обладнання – 6 човнів різних класів. Вихованцями секції опікуватимуться два тренери. Обидва – переселенці з Маріуполя. На заняття прийматимуть охочих з 7 до 23 років.

Як повідомили в комітеті по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, попит на такий вид спорту серед містян є, адже у зв’язку з війною багатьом потрібно проходити реабілітацію. Для цього добре підходить водний спорт, який також слугує для зняття емоційно-психологічної напруги.

Крім того, голова комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський підкреслив, що розвиток вітрильного спорту сприятиме розвитку спортивного туризму. Заняття на човнах по річці Південний Буг привертатиме увагу туристів та гостей до нашого міста. Крім того, для спортивної школи №2, яка торік увійшла до переліку кращих дитячо-юнацьких спортивних шкіл у країні за результатами рейтингу, проведеного Міністерством молоді та спорту України, це становитиме ще один вагомий бонус.

Записатись у секцію до Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 можна за телефоном: 67-36-86.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені