У Гайсині відкрили інклюзивний сервісний центр Пенсійного фонду

Урочисте відкриття відбулось в рамках виїзного засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду області у Гайсині за участю начальника Пенсійного фонду області Олени Корчаки, голів Гайсинської РДА Людмили Головашич та Гайсинської районної ради Віталія Савчука.
Черговий сучасний сервісний центр області облаштований із урахуванням всіх вимог іклюзивності: він доступний для вільного відвідування та користування людьми з різними особливими потребами. Своєрідну екскурсію сервісним центром для присутніх провела його начальник Галина Кравець. Присутні ознайомились з облаштуванням пандусів, зали обслуговування громадян, наявністю тактильних покажчиків та інформаційних матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля для людей з порушенням зору.
«Ми підлаштовуємо систему до потреб людини, а не навпаки. Саме тому сьогодні ми відкрили черговий сервісний центр з інклюзивним середовищем, де кожен відвідувач зможе отримати повний спектр пенсійних послуг. Хочу подякувати всім, хто долучився до реалізації проєкту безбар’єрного доступу. Спільними зусиллями ми досягли мети», – зазначила очільник Фонду області Олена Корчака.
Висновок про відповідність усіх облаштувань сервісного центру встановленим стандартам ДБН Галині Кравець вручила очільниця «Гармонії» Людмила Нецкіна.
Юлія Разанова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені