«У добру путь, соколята!..»

ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» виплекав чергове покоління  молодих аграріїв.

Чимало відомих та успішних людей, добре знаних на Вінниччині та й в Україні, свого часу навчались у відокремленому структурному підрозділі  «Ладижинський фаховий коледж ВНАУ».

І нещодавно більшість з них теплого літнього дня залишили всі свої важливі справи й поспішили до рідної альма-матер. І привід до такої події у них був дійсно вагомий – веселе і водночас ностальгійне свято – випускний у молодих фахівців денного та заочного відділень зі спеціальностей «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Свято випускного, яке стало гарним відлунням справжнього студентського життя, зібрало велику кількість студентів, викладачів, батьків та гостей. Всі вишикувалися на просторому, потопаючому в квітах подвір’ї рідного коледжу. Дівчата у розкішних сукнях, хлопці у святкових костюмах урочисто, під хвилюючі оплески батьків, отримали омріяні дипломи. Всього 217 молодих людей у цей визначний день поповнили лави аграріїв України.

Важливим дороговказом для випускників стали теплі напутні слова викладацького складу та запрошених гостей заходу.

Відкрив урочистості директор коледжу, доктор технічних наук, доцент  Олег Цуркан. Тим більше, що цей святковий день був особливо зворушливим і для нього самого. Адже колись тут навчались його батьки, та й він сам також здобував освіту у стінах саме цього закладу. Відтак, Олег Цуркан добре пам’ятає, як схвильованим юнаком із завмиранням у серці, разом з іншими випускниками, стояв на випускній лінійці на той час ще радгоспу-технікуму. Тоді рідний навчальний заклад дав хорошу базу знань, зумів зацікавити, розгледіти потяг до науки, розкрити значний потенціал простого юнака із звичайної сім’ї. Тож директор із власного прикладу добре знає, що коледж дає хорошу путівку у життя, шанс кожному стати найкращим в обраній справі, варто лише ним скористатися.

Тож під час урочистостей директор привітав випускників із вдалим завершенням навчання, побажав сповна скористатися знаннями, отриманими у стінах коледжу, та завжди бути впевненими у своїх силах:

– Ви зробили перший важливий крок у житті – отримали якісну фахову освіту! Ваш диплом дає можливість впевнено йти у майбутнє, оскільки ваш фах завжди був і буде затребуваний у суспільстві, – звернувся Олег Цуркан до «винуватців» свята.

Теплі, щирі слова вітань від президента ВНАУ Григорія Калетніка і ректора Віктора Мазура передав доктор технічних наук, професор, декан інженерно-технологічного факультету Віктор Матвійчук:

– Сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямовувати у правильне русло! Перед випускниками коледжу відкривається хороша перспектива здобуття повної  вищої освіти у стінах Вінницького національного аграрного університету. Ми з радістю чекаємо на нових студентів у складі нашої великої дружньої родини університету, – наголосив Віктор Матвійчук.

Приємним сюрпризом стало вручення дипломів учасникам 12-го Всеукраїнського фестивалю «З любов’ю до батьківської землі», заснованого президентом Вінницького національного аграрного університету Григорієм Калетніком.

Із закінченням одного з найважливіших етапів у житті випускників щиро вітали голова Гайсинської районної державної адміністрації Людмила Головашич, для якої коледж і досі залишається рідним, та заступник голови Гайсинської районної ради Оксана Матвієнко.

Людмила Володимирівна побажала випускникам щасливої долі, гарного працевлаштування і професійного зростання, а найкращих працівників коледжу нагородила Почесними грамотами, подякувавши за невтомну й самовіддану працю та вагомий внесок у важливу справу виховання студентської молоді.

– Шановні випускники! Ви обрали для навчання найкращий навчальний заклад Вінницької області! Пам’ятайте, що кожен з нас є частиною великої країни, і ми самі творимо її майбутнє. Життя дасть вам багато шансів – використовуйте кожен, аби ставати успішними! Продовжуйте навчання, здобувайте знання і ніколи не зупиняйтесь на досягнутому! – сказала гостя свята, випускниця коледжу, голова Гайсинської районної державної адміністрації Людмила Головашич.

Швидко минають студентські роки! Цей прекрасний, радісний і гамірний період молодого життя. Але він залишає по собі найбільше приємних спогадів, назавжди закарбовується у пам’яті, як щось веселе і неймовірне!

Студенти завжди будуть гордістю і надією коледжу. За роки навчання вони подорослішали, порозумнішали і стали повністю готовими до дорослого життя, бо ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» не лише дає престижну професійну освіту, він ще й плекає молоді таланти, згуртовує молодь, допомагає шукати друзів на роки.

Слова вдячності звучали і з вуст випускників коледжу. Студентам дійсно є що згадати доброго і світлого, є що залишити зігріваючими спогадами у серці та понести у вирій свого молодого життя. Адже саме у ВСП «Ладижинський фаховий коледж ВНАУ» вони могли навчатись у світлих просторих аудиторіях та добре обладнаних виробничих майстернях, проходити практику та вдосконалювати свої знання на потужних підприємствах, на власному досвіді впевнитися у перевагах дуальної освіти, проходити стажування за кордоном, займатися науково-дослідною роботою в учбовому господарстві, жити у затишних гуртожитках та, поспішаючи на навчання, милуватися ошатним та таким рідним студентським містечком.

– Ми вдячні викладачам, ми вдячні батькам, ми вдячні рідному коледжу!

Нам пощастило двічі у житті! Першого разу, коли народилися в Україні, і вдруге, коли у свій час доля привела нас у ВСП «Ладижинський фаховий коледж ВНАУ» – справжню наукову перлину Вінниччини! – сказав випускник Богдан  Маляр.

Щирі слова подяки висловили і батьки випускників колективу коледжу та благословили своїх дітей на нове, доросле, самостійне майбутнє.

А тим часом вже першого вересня ВСП «Ладижинський фаховий коледж ВНАУ» відкриє свої двері для сотень нових студентів і подарує їм найкращі в світі студентські роки!

– Наразі розпал вступної кампанії, – зазначає директор коледжу Олег Цуркан. – І ми запрошуємо молодь Вінниччини, випускників 9-х та 11-х класів,  поповнити славні ряди аграрної еліти України. Коледж щорічно здійснює набір за п’ятьма спеціальностями: «Агроінженерія», «Агрономія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Облік і оподаткування» та «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність». При цьому усі вищезгадані спеціальності забезпечені державними місцями. А вступ можливий навіть без сертифікатів ЗНО.

Звісно, в одній газетній, нехай навіть розлогій, публікації важко охопити всі нюанси навчального процесу, який відбувається в стінах ВСП «Ладижинський фаховий коледж ВНАУ». Тому більш детальну інформацію можна дізнатись на сайті навчального закладу. А ще краще на «День відкритих дверей» завітати сюди особисто. Повірте, тут є на що подивитись. Та й недаремно кажуть, що краще один раз побачити, ніж сім разів почути.

Олена ЧЕРВОНЧУК

м. Ладижин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені