У Козятині відкрили Сервісний центр Пенсійного фонду області

Його урочисте відкриття відбувалось під егідою «Якісне обслуговування неможливе без комфортних умов». 28 липня символічну стрічку біля входу до центру перерізали начальниця Головного управління Фонду області Олена Корчака, голова Козятинської міської ради Тетяна Єрмолаєва, заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Олександр Пузир. Приємна подія стала своєрідним доповненням до виїзного засідання колегії Головного управління.

Центр нещодавно переїхав у нове приміщення. За словамийого очільниці Наталії Осьмірко, після капітального ремонту новий простір переобладнано з урахуванням вимог інклюзії та державних будівельних норм. Облаштовано сучасні зони очікування та обслуговування відвідувачів, пандус, систему відеоспостереження, забезпечено зручну навігацію завдяки тактильним та візуальним позначенням тощо.

Відповідність центру до всіх визначених стандартів підтвердженацентром «Гармонія». Висновок про це Наталії Осьмірко вручила начальниця  Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій  області Олена Корчака.

«Оновлений Сервісний центр та команда наших професіоналів-пенсійників – це комплекс, який дозволить громадянам на належному рівні отримувати всі необхідні послуги. Вдячні нашим партнерам – міському центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» за співпрацю у важливому напрямку до безбар’єрності та доступності», –  зазначила Олена Сергіївна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені