У «лялькарів» і «садовців» нові керівники

Новим директором Вінницького музично-драматичного театру  імені Миколи Садовського став Іван Педорук. Водночас академічний обласний театр ляльок очолила Тетяна Побережна. У попередніх керівників Володимира Лозовського та Михайла Байдюка закінчилися терміни контрактів, про це повідомляє vinbazar.com з посиланням на голову Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового.

– Однозначно зустрівся  з новопризначеними директорами, обоє зі сфери культури  – не сторонні, – зазначив керівник облради.

Іван Педорук – заслужений журналіст та успішний менеджер. Крім того, чоловік знайомий з акторською  роботою, адже він знімався у п’ятьох  українських кінострічках. А Тетяна Побережна працювала у закладах культури і очолювала профспілку працівників цієї галузі.

– Побажав їм плідної праці. Легко не буде – це точно, але під час війни виникає особлива необхідність плекати театральне мистецтво. Саме театр гостро реагує на події реальності, а емоції сцени заряджають глядачів і жагою справедливості, і бажанням за неї боротися.  Український театр зберігає національну культуру та популяризує її у світі. Щиро дякую попереднім керівникам театрів – Володимиру Лозовському та Михайлу Байдюку – за багаторічну та самовіддану роботу, за те, що театри Вінниччини тримають високу мистецьку планку, – додав Вячеслав Соколовий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені