У медиків зі Жмеринки «швидка» зі Швеції

Днями автопарк Жмеринської філії екстреної медичної допомоги поповнився сучасною каретою «швидкої» Volkswagen Amarok зі Швеції.

У Швеції автомобіль використовували за призначенням в одному з регіонів країни, а коли передали його до Жмеринки, то просили лише про одне: «щоб він служив якнайкраще, рятуючи життя українців…». 

Автомобіль вдалося отримати за сприяння пастора християнської церкви релігійної організації «Джерело Надії» Юрія Нартовського, який власноруч привіз автомобіль у Жмеринку від кордону з пункту пропуску «Яготин».

Нова карета екстреної медичної допомоги класу А повнопривідна, підвищеної прохідності на короткій базі, дозволить проїхати найскладнішими дорогами до пацієнта і рятувати життя.

Автомобіль оснащений устаткуванням для комфортного та безпечного перевезення пацієнта та медиків.

З нагоди передачі автомобіля у Жмеринці відбулося імпровізоване зібрання медиків та представників місцевої влади, на якому ключі від карети «швидкої» вручили директору філії Жмеринської екстреної допомоги Тетяні Кузьміній. Цю місію виконали голова Жмеринської військової адміністрації Інна Цимбал та Юрій Нартовський. 

  • В нас усіх спільний ворог, з яким бореться зараз  Україна, а допомагає у боротьбі увесь світ. Я вдячний Богові, що християни зі Швеції та Норвегії, цінуючи свою землю, з великою повагою ставляться до нас і дарують такі потрібні речі нашому народові, –  сказав Юрій Нартовський та подякував за співпрацю начальнику митної служби відділу митного оформлення №2 митного поста «Вінниця» Подільської митниці Держмитслужби Юрію Палію.
  • Все почалося з того, що війна нас усіх об’єднала. Ми забули усі політичні та особисті інтереси і працюємо тепер, щоб врятувати нашу державу. Я вдячна заступнику керівника виконавчого апарату районної ради Едуарду Крайніку, завдяки якому 11 березня Жмеринщина отримала потрібні запаси ліків з міста Каунус (Литва). Частина з цих ліків потрапить і до відділення екстреної медичної допомоги. А з релігійною організацією «Джерело Надії» ми співпрацювали ще до війни і завдяки Юрію Нартовському неодноразово отримували гуманітарну допомогу з різних країн. Наразі завдяки ініціативі Юрія Нартовського, допомозі голови Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова та начальника митної служби Юрія Палія ви маєте сучасний автомобіль екстреної медичної допомоги, – говорила голова Жмеринської військової адміністрації Інна Цимбал.
  • Ми щасливі від того, що отримали сучасний повнопривідний автомобіль, та щиро вдячні вам, адже відтепер медики зможуть швидко дістатися до людини, яка потребує допомоги, в усі важкодоступні райони, – акцентувала у свою чергу Тетяна Кузьміна.

Привітали медиків екстреної медичної допомоги з поповненням автопарку також заступник голови військової адміністрації Євгеній Корнійчук та заступник керівника виконавчого апарату районної ради Едуард Крайнік.

Віктор Зеленюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені