У Митках відкрили поліцейську станцію

Минулого тижня у селі Митки Барської громади сталася знакова подія – тут відбулося відкриття поліцейської станції в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Вона є третьою у Барській громаді.

У заході взяли участь начальник поліції Вінницької області Іван Іщенко, представники правоохоронних органів, Барський міський голова Володимир Саволюк та мешканці громади.

За рахунок коштів міського бюджету капітально відремонтовано приміщення для комфортної роботи поліцейського офіцера громади та відвідувачів поліцейської станції.

За плідну співпрацю з органами та підрозділами Національної поліції Вінниччини Іван Іщенко висловив вдячність усім, хто долучився до реконструкції та ремонтних робіт станції – Володимиру Саволюку, старості Митківського старостинського округу Петру Колодію та підряднику з виконання ремонтних робіт Олександру Їжакевичу.

Обслуговувати ввірені території буде поліцейський офіцер громади Юрій Васильович Муржак, місцевий поліцейський, який працює в правоохоронних органах уже 15 років. У його юрисдикцію входять п’ять старостинських округів (Митківський, Войнашівський, Матейківський, Кузьминецький, Мальчовецький). Всього – 18 населених пунктів.

Поліцейські станції − це осередки безпеки для громадян у цей непростий час. Вони допомагають втілювати пріоритетний принцип діяльності Нацполіції − ефективну комунікацію з громадянами.

Складний час щоденних викликів і випробувань, але на те ми і українці, щоб ніколи ні перед чим не зупинятися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені